מסיפורי הבוגרים שלנו

בוגרת: רלי שרון

סיימתי את לימודיי בתכנית הגינון הטיפולי בשנה שעברה. לפני שנרשמתי ללימודים בסמינר התייעצתי עם מטפלת בגינון, שלמדה במסלול לפני שנים מספר. היא חזרה ואמרה: "אם את יכולה להרשות לעצמך, אז תני לעצמך מתנה".

כשהתחלתי ללמוד הבנתי בדיוק למה התכוונה. קיבלתי מתנה שלא תסולא בפז! נפתח בפניי עולם חדש ומרתק, פגשתי מרצים מעולים, רגישים, אמפתיים ובעלי איכויות יוצאות דופן, ויצאתי עם רצון עז להמשיך ללמוד ולהשתלב בעבודה בתחום הטיפולי.


בוגרת התוכנית: מור אברהם

הגעתי ללימודי גינון טיפולי בסמינר לאחר שהתנסיתי כשנה בפעילות כזו במסגרת התנדבותית, אך ללא שום רקע של לימודים פורמליים בתחום הגינון או הטיפול.  

כיום, כשנה לאחר סיום הלימודים, ובעודי ממשיכה בפעילויות שונות בתחום, אני יכולה לומר שמגוון הקורסים, ההתנסויות, החוויות והאנשים שנחשפתי אליהם במסגרת הלימודים תרמו לי מאד מבחינות רבות ונרחבות יותר מאשר מה שמשתמע מהכותרת "גינון טיפולי".

מעבר לכך, הלימודים עזרו לי להתכוונן ביתר דיוק הן למה שמתאים לי אישית מבחינת גישה טיפולית, והן מבחינת האוכלוסיות שארצה לעבוד איתן.

ניכר שמסגרת הלימודים ותכולתה נבנו בקפידה ומתוך ניסיון רב. התמהיל בין לימודי הפסיכולוגיה, הפסיכותרפיה ולימודי הגינון השונים היה מדויק ובמינונים נכונים. מצאתי (ועדיין כך) את החיבורים והשילובים בין התחומים מרתקים ביותר.

המרצים והמנחים היו מקצועיים מאד, קשובים ואכפתיים. למדתי המון מכל אחד ואחת מהם. תודה רבה!

בוגרת התכנית: מור אברהם