הומאז'

כוריאוגרפיה ועיצוב פסקול: מירי לזר
עיצוב תפאורה: שני קאין
עיצוב תלבושות: שני טור
עיצוב תאורה: מאיר אלון
דרמטורגיה: מירי לזר, גיא זך, יעל זיגדון
יעוץ אמנותי: דניאל סבג

המחזה החדש מספר על קומונת אמנים צרפתיים אשר פעלה בתחילת המאה ה-20 בפריז ובתוכה חיו ויצרו מיטב הציירים והפסלים, בני אותה תקופה. המחזה מעורר לחיים את אותה קומונה על כל רבדיה וצבעיה, ומגולל את סיפורם של אחת עשרה דמויות מרכזיות אשר מתגוררות במקום במהלך שנה אחת קשה ופורייה כשבעולם משתוללת המלחמה הגדולה.

הסיפורים השונים נשזרים האחד בשני והמחזה שמחולק לארבע עונות השנה חושף אט אט את השסעים החברתיים, האהבות הנסתרות, האכזבות, התשוקות והחלומות של אמנים שהיום נחשבים למיתוסים ועל הבמה הופכים לאנשים בשר ודם. זוהי יצירה על יוצרים ויצרים, ועל הכתמים הצבעוניים שבין מיתוס לסיפור פשוט.

את המחזה שיעלה על במת בית הספר לתיאטרון בסמינר הקיבוצים ביים מאור זגורי, בוגר לימודי משחק במכללת סמינר הקיבוצים, ומי שביים שורה של מחזות ובהם "בתולים", "אבסינט", "הרדופים", ו"מישהו ימות בסוף". בימים אלה עלה בבימויו בתיאטרון הבימה המחזה "נתתי לה חיי" המבוסס על שיריו של דני סנדרסון.

בהצגה משתתפים שחקני שנה ג' של בית הספר לתיאטרון בסמינר הקיבוצים: הדר ברבש, ליאור ברגר, אורטל הירש, גיא זך, עומר יצחקי, איריס מוסטקיס, נצנת מקונן, אלעד סממה, אלכס פולונסקי, אלעד צ'רנינסקי ויעל רוחקינד.

הומאז'