טיפול ארכיוני ושירות תרגום לבוגרים

מכללת סמינר הקיבוצים מעניקה שירות טיפול ארכיוני לבוגרים הזקוקים לשחזור תעודות/אישורים וכן שירות תרגום (לאנגלית בלבד) של מסמכים רשמיים המעידים על לימודים במכללה.
פירוט האישורים ותעריפי הנפקתם מופיעים בטופס הבקשה להלן. יש למלא את הפרטים המבוקשים, ובהמשך תועברו לטופס תשלום מאובטח באמצעות כרטיס אשראי (לתמיכה טכנית בהזנת פרטי כרטיס אשראי, אנא פנו לטלפון 03-6902345).

לתשומת לבכם:

טיפול ארכיוני

  • אם נדרש העתק נאמן למקור של תעודה ולא שחזור תעודה מקורית, מומלץ ליצור עמנו קשר לפני מילוי הטופס כדי לברר מהו אופן הטיפול (אופן הטיפול תלוי בשנת סיום הלימודים): Ml.Archive@smkb.ac.il
  • זמן טיפול בשחזור תעודה הוא כחודש. לתעודה המקורית יצורפו שני העתקי נאמן למקור וגליון ציונים. עם השלמת הטיפול ניצור אתכם קשר בדוא"ל לתיאום מסירה (ישנה אפשרות למשלוח בדואר רשום - על אחריות הבוגר במקרה של אובדן/נזק לדבר הדואר, או לאיסוף מהמכללה בתיאום מראש).
  • בוגרי בית הספר ללימודי תעודה שזקוקים להעתקי תעודות ו/או גליון ציונים, נא לא למלא את הטופס אלא לפנות למנהל הלומדים של בית הספר ללימודי תעודה בטלפון: 03-6901203.

תרגום לאנגלית

  • לטופס בקשה לתרגום תעודה יש לצרף העתק של התעודה המקורית בעברית כתמונה/קובץ סרוק. את הקובץ יש לשלוח ל: Ml.Archive@smkb.ac.il (יש לרשום בנושא ההודעה שם ות.ז.). אם אין ברשותכם העתק של התעודה הנדרשת לתרגום, יש למלא בטופס גם את הבקשה לשחזור התעודה.
  • זמן טיפול בתרגום הוא עד חודש. התרגום יישלח בדוא"ל כקובץ PDF המציין שזהו תרגום רשמי וכולל את חותמת המכללה. העתק מודפס יישלח בדואר רק אם יתבקש כך מפורשות בשדה ההערות בטופס.

 בכל שאלה אנא פנו לדוא"ל

MinhalLom.Skb@smkb.ac.il

מנהל לומדים – טיפול ארכיוני ושירות תרגום לבוגרים

* שדות חובה מסומנים בכוכבית

* יש לשלוח את התעודה כתמונה/קובץ סרוק לדוא"ל  Ml.Archive@smkb.ac.il ולציין בנושא ההודעה שם ות.ז.