מידע אודות מנהל סטודנטים ויצירת קשר

מנהל הסטודנטים מעניק טיפול ושירות לסטודנטים בתוכניות הלימוד הבאות*:

  • תואר ראשון (B.Ed., BEd.Design, B.Ed.F.A., B.Ed.Dance) ותעודת הוראה
  • מורים בפועל למחול (B.Ed.Dance ותעודת הוראה)
  • הסבת שחקנים להוראה (B.Ed.F.A. ותעודת הוראה)
  • תואר שני (M.Ed., .M.A.A.T – טיפול באמצעות אמנויות - ו- M.Teach)
  • הסבת אקדמאים להוראה
  • הרחבת הסמכה
  • לימודי תעודה בתוכניות משחק, עיצוב במה ואוצרות
  • מכינה למחול ומכינה למשחק
  • הכשרת מנהלים


פרטי התקשרות
(לטיפול מהיר ויעיל, מומלץ לפנות אלינו באמצעות דוא"ל ולציין שם מלא, ת.ז. ופירוט הפניה)

דוא"ל: MinhalLom.Skb@smkb.ac.il
טלפון: 03-6902332
פקס: 03-6901273

שעות הפעילות וקבלת קהל:
ימים א-ה 8:00-16:00 

צוות מנהל סטודנטים:
יוסי טולדנו, ראש מנהל סטודנטים   Yosi.Toledano@smkb.ac.il
 

אורית הוכמן אישור 80% (אישור לדרגת שכר), שאלון עובד הוראה  Orit.Hochman@smkb.ac.il
רחלי גרנות הנפקת זכאויות ותעודות סיום לימודים  Rachel.Grannot@smkb.ac.il
איריס כהן הסבת אקדמאים, סטודנטים חוזרים, כרטיסי סטודנט, מבחן אמיר"ם  Iris.Cohen@smkb.ac.il
גלית אוחנה תואר ראשון ומכינות, תואר שני, ציונים, תעודת עזרה ראשונה  Galit.Ohana@smkb.ac.il
אילה גורדון תרגום לאנגלית, טיפול ארכיוני, הכרה בתארים מחו"ל Ayala.Gordon@smkb.ac.il


* שימו לב! סטודנטים בבית הספר ללימודי תעודה (בלמ"ת) – יש לפנות למנהל לומדים של בית הספר ללימודים מתקדמים:  minhalLom.blmt@smkb.ac.il  03-6901203