חדשות המכללה

אירועי שבוע החומש - יתקיימו בימים א’-ה' 7-11 ליולי 2013. שבוע החומש הנו תהליך חשיבה משותף של סגל המכללה בנושא גיבוש חזון המכללה, יעדיה ותכניתה האסטרטגית לחמש השנים הבאות. במהלך השבוע נחווה פעילות מעניינת וגדושה בתכנים ואירועים שעיקרם, חשיבה יצירתית וחדשנית עם המבט אל העתיד. יחד נקיים שיח, נעורר, נתלבט, נעמיק נקשיב, נחווה ובעיקר... נעוף עם הדמיון. מצ"ב תכנית ראשונית של השבוע.


ביקור משלחת מווגנר קולג' במכללה
- בין התאריכים 28.5.13 וה- 30.5.13 התארחה במכללה שלנו משלחת מווגנר קולג' בניו-יורק. המשלחת כללה את נשיא המכללה, רקטורית המכללה ומספר חברי סגל בכירים. תכנית הביקור כללה מפגשים עם דיקני הפקולטות, היכרות עם הנעשה במכללה וביקורים במספר יחידות ופעילויות בתוך המכללה וגם מחוצה לה. ווגנר קולג' היא מכללה פרטית בניו יורק עמה חתמה המכללה שלנו הסכם של שיתוף פעולה לפני כחצי שנה. זוהי מכללה בעלת חזון חברתי-הומניסטי דומה לשלנו, המאמינה כמונו בלמידה תוך חוויה ועשייה. בימים אלו אנו שוקדים על בניית תכנית פעולה מפורטת לשיתוף פעולה הדדי בין שתי המכללות, שיכלול חברי סגל, סטודנטים ומחקר משותף.

ביקור משלחת ווגנר קולג' בסמינר הקיבוצים


צהרי תרבות בספריית הפקולטה לאמנויות - הנכם מוזמנים לאירוע פתיחה במסגרת סדרת מפגשים "צהרי תרבות בספריה" לכבוד צאת ספרה של הסופרת אסתי ג. חיים - "אנשי פינות" - האירוע יתקיים ביום שני, ב' תמוז תשע"ג, 10 ביוני 2013, בשעה 13:00 בספריית הפקולטה לאמנויות.


"מבצע גיבוש" במחלקת התפעול - מחלקת המשק והאחזקה, שקלטה השנה את עובדי יחידת האבטחה ובשנה שעברה את עובדי יחידת הניקיון, יצאה בשבוע שעבר ל"מבצע גיבוש" מיוחד במינו, ביוזמתו ובהנהגתו של צדוק לילה, מנהל התפעול. שני ימי הגיבוש כללו לינה באוהלים בשטח, רחצה בנחל הקיבוצים ובכנרת, ושלל פעילויות מגבשות. עיקרון הסודיות נשמר עד הרגע האחרון, כשהצוות המארגן (פזית, משה וצדוק) מצליח להפתיע בכל שלב את החבורה כולה – בשמחה ובהתלהבות. צפו בתמונות בלינק המצורף!


"לפעמים חלומות..."
- יצירה משותפת של סטודנטים למשחק ואנשים המתמודדים עם מגבלות נפשיות. בביה"ס לאמנויות הבמה במכללת סמינר הקיבוצים מתקיים זו השנה החמישית שיתוף פעולה ייחודי עם משתתפי "עמיתים", תכנית ארצית משותפת של החברה למתנ"סים ומשרד הבריאות בה לוקחים חלק אנשים עם מגבלה נפשית.
מדובר בפרויקט ייחודי ומרגש, המשלב סדנת יצירה משותפת לסטודנטים למשחק ובימוי במכללת סמינר הקיבוצים עם משתתפים המתמודדים עם מגבלה נפשית, ומגיע לשיאו בהצגה משותפת בהנחייתם ובימויים של ד"ר אילנה אליקים ונדב פרידמן. ההצגה תעלה ביום ב- ה-10/6 בשעה 19:30 בביה"ס לאמנויות הבמה.


התחדשות בקפיטריה - בעקבות מחאת אגודת הסטודנטים נערך מפגש "גישור" עם מפעילי הקפיטריה, חברת אקדמיקפאוז, בה הגענו בסופו של דבר להסכמות בנושא התפריט והמחירים. אגודת הסטודנטים מבקרת ומלווה את השינויים שהובטחו, ונקווה כי יחול שיפור בשביעות הרצון של כולנו. בנוסף – נפתח בקפיטריה בר פסטה חדש, מוזמנים לבוא ולטעום!


סקר שביעות רצון משירותי המכללה - בימים אלו ממש הופץ בדואל סקר שביעות רצון מכלל שירותי המכללה, לרבות שירותים המופעלים על ידי זכיינים: הקפיטריה והמכללון. אנא, השיבו לשאלון ונצלו את ההזדמנות לבטא את דעתכם בנושא.


תוכנת "חיפוש אחד" בספריה - סגל המכללה מוזמן להתנסות בתוכנת "חיפוש אחד" אשר נכנסה לשימוש באתר ספרית המכללה. תוכנה זו הינה תוכנה מתקדמת לאיתור מקורות מידע המתבססת על טכנולוגיית חיפוש אינטרנטית ונמצאת בשימוש רחב בספריות אקדמיות בארץ ובעולם. היא מאפשרת גישה בו זמנית למגוון רחב של מקורות מידע וקבלת תוצאות חיפוש מהירות הכוללות ספרים, מאמרים בטקסט מלא ועוד,כל זאת בממשק ידידותי למשתמש.
קישור למערכת חיפוש אחד 


"צבעוניות בשחור לבן" - הנכם מוזמנים לגלריה של הפקולטה לחינוך לתערוכה של מור כהן - תלמיד כיתת החינוך המיוחד ומור אנוקוב - תלמיד כיתת חינוך רגיל, מתיכון איילון בחולון. לחצו לצפייה בהזמנה.

לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן