חדשות המכללה

חדשות השיווק

לראשונה מזה שנים יצאנו בקמפיין פרסומי נרחב לתכניות התואר השני במכללה -
הקמפיין בא להתמודד עם טענה שמועלית ע"י המתעניינים שהלימודים, המטלות והמבחנים אצלנו תובעניים יותר מאשר אצל המתחרים ולמרות שהם יודעים שאנחנו מובילים באיכות ההוראה ובמתן כלים עתידיים, יש הבוחרים ללמוד במכללות אחרות, להשקיע פחות עד לקבלת התעודה.

הקמפיין מציג למורים המעוניינים להתקדם לתואר שני, כמה חשובה רמת הלימודים ומציע את מגוון מסלולי לימוד ברמה אקדמית גבוהה במכללה וזאת באמצעות שיקוף המסרים שהם מעבירים לתלמידים בכתה, ובמילים אחרות - נאה דורש נאה מקיים.
לשם כך ליהקנו ילדים שחלקו אתנו את המשפטים הקבועים של המורים שלהם כגון: "מי שלומד כמו שצריך מגיע מוכן כמו שצריך!" או "זה לא רק מה שאתה לומד זה איך שאתה לומד!" ועוד פניני חוכמה רבות.

בנוסף הוחלט לעודד את הרישום ללימודי הגיל הרך במכללה – הן לתואר ראשון והן לתעודה.
את הקמפיין מלווה הסלוגן "העתיד שלהם מתחיל אצלכם" והוא קורא למתעניינים לבחור במכללת סמינר הקיבוצים – המוסד המוביל למקצועות החינוך ולהשפיע באמת!
אנו נמצאים בנוכחות גבוהה מאוד ברשת.

כבר עכשיו אנו רואים שהקמפיינים מייצרים מודעות ובעקבותיהם מאות רבות של פניות.

המורה שלי תמיד אומרת העתיד שלהם מתחיל אצלכם
תמונה מהצילומים תמונה מהקמפיין

 לצפיה בסרטון

<

בקרת יעדי תשע"ה

כבכל סוף שנה נעשה מהלך של בקרת יעדי תשע"ה. במהלך יום מרוכז להנהלה סקרו כל חברי ההנהלה את יעדיהם לעומת ביצועם, וביום בעלי תפקידים שהתקיים ב 12.07 הוצגה תמונה כוללת של יעדים וביצועם בשנת תשע"ה. את יעדי האקדמיה הציגה פרופ' אסתר יוגב ויעדי המינהל הוצגו ע"י צאלה יפה. נשיאת המכללת פרופ' ציפי ליבמן ציינה את תכנית החומש 2020 אשר חלחלה היטב ליעדי תשע"ה וניכרה בביצועים בהיבטים של יזמות, יצירתיות וחדשנות.

 

אישור המל"ג לפתיחת תכנית הלימודים לתואר שני עם תזה בהוראת מתמטיקה לביה"ס היסודי

אני שמחה להודיע כי המועצה להשכלה גבוהה אישרה לנו לפתוח את תכנית הלימודים לתואר שני עם תזה בהוראת מתמטיקה לבית הספר היסודי (חינוך מתמטי).
ברכות לכל העושים במלאכה: פרופ' דורית פטקין ראש התכנית, ד"ר גלית גולן אשכנזי - מרכזת התכנית בפועל, לחברי צוות ההיגוי ד"ר רותי ברקאי, פרופ' אביקם גזית ופרופ' צביה מרקוביץ.
עוד נודה לד"ר רונית הופמן ("האם המייסדת"), לד"ר אילנה אבישר דיקנית הפקולטה למדעים שהובילה את המהלך ולד"ר רבקה ודמני שעוזרת לנו כל הזמן.
חזקו ואמצו.

פרופ' אסתר יוגב
רקטורית המכללה.

 

הצלחה ל "לומדים מפינלנד"

אנו שמחים לשתף בהצלחתו של הספר "לומדים מפינלנד", שהוא שתרגומו ופרסומו הם יוזמה של המכללה ושיצא לאור בהוצאת הספרים המשותפת לסמינר הקיבוצים, מכון מופת, הסתדרות המורים והקיבוץ המאוחד. כל העותקים של ההדפסה הראשונה נמכרו ועתה מדפיסים את ההדפסה השנייה.


לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן