חדשות המכללה

מאור זגורי, יוצר הסדרה "זגורי אימפריה", חוזר לקמפוס בקמפיין שיווקי חדש למכללה

מאור זגורי, שלמד בעבר במכללה, הגיע לקמפוס במסגרת קמפיין חדש למכללה המופק בימים אלה. למי שלא מכיר, זגורי הוא היוצר של סדרת הטלוויזיה המצליחה "זגורי אימפריה". עבור זגורי, ההגעה לקמפוס וההשתתפות בקמפיין החדש הינה סגירת מעגל. בשנת 2006 החל זגורי לימודיו בבית הספר לאומנויות הבמה במכללה, ואף כתב שם את התסריט הראשון שלו למחזה "בתולים", שהביא לפריצתו הגדולה, ושעליו זכה בתואר מחזאי השנה ב-2010. לאחר מכן, ביים זגורי את המחזה "אבסינט" במסגרת פסטיבל מחזאות פולנית של תיאטרון הבימה, עיבד וביים את ההצגה זוכרת פסטיבל תיאטרונטו לילדים - "הקרב הראשון בנחל קשישון" ע"פ ספר של אפרים סידון והצגות רבות נוספות.
בחודש אפריל השנה עלתה לאוויר "זגורי אימפריה", סדרת טלוויזיה שיצר מאור ושמגוללת את סיפורה של משפחת זגורי והמבוססת על חיי משפחתו בבאר שבע. הסדרה זכתה להצלחה גדולה והעונה השנייה מתוכננת לעלות לשידור באוקטובר הקרוב. בעקבות הסדרה זכה זגורי לכינוי "ההבטחה הלוהטת של עולם התיאטרון והתרבות בישראל".

"אני שמח ומתרגש להיות כאן, במכללת סמינר הקיבוצים, המקום שבאמת העניק לי ערכים חשובים בהם אהבת אדם, לצד גישה מפרה ויצירתית לאמנות", אומר זגורי במהלך צילומי הקמפיין. "נראה כי תעשיית הבידור והתרבות בישראל במגמת התעצמות, ועימה הביקוש לאנשי מקצוע איכותיים ומקצוענים, כאלה שמכללת סמינר הקיבוצים יודעת לטפח. אני חושב שלא הייתי מצליח ככה אם הייתי מגיע ממקום אחר".

הקמפיין החדש בכיכובו של זגורי, יעלה בעיתונות, שלטי חוצות, רדיו, אינטרנט וסלולר לקראת סוף השבוע הקרוב. מתוך הקמפיין:
" ברגע האחרון, ביולי 2006, נרשמתי למכללת סמינר הקיבוצים והשאר אימפריה..."
" התסריט הראשון שלי נכתב על הדשא במכללת סמינר הקיבוצים והשאר אימפריה..."
" כשאף אחד לא האמין בי מכללת סמינר הקיבוצים נתנה לי במה והשאר אימפריה..."

מאור זגורי   מאור זגורי

מאור זגורי   מאור זגורי

עיצומי הסגל האקדמי

עיצומי המרצים הסתיימו ובשעה טובה הושג הסכם בין הסתדרות המורים לבין האוצר.
פרטי ההסכם נמצאים בשלבי ניסוח, העדכונים יועברו בשבועות הקרובים לסגל המכללה.

מעבר התכניות לתואר שני בטיפול אמנויות

בהחלטה משותפת של פרופ' ציפי ליבמן נשיאת המכללה וד"ר רבקה ודמני ראש תכנון ופיתוח - הפקולטה לאמנויות, התקבלה ההחלטה כי תכניות התואר השני בטיפול באמנויות, אשר החלו דרכם בתשע"ד בפקולטה לאמנויות, יפעלו החל מהשנה הקרובה בפקולטה למדעי הרוח והחברה והלימודים יתקיימו בקמפוס מרכז.

 לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן