חדשות המכללה

שם למידעון - בסקר הצביעו 121 אנשי סגל. ארבעת השמות שזכו למספר הגבוה ביותר של קולות עולים  לשלב הבא. הנכם מוזמנים להיכנס לקישור הסקר (לחצו כאן) ולבחור מבין השמות המובילים את השם המועדף עליכם.


יום פתוח בפקולטה לאמניות - יתקיים ביום שלישי 5.3.13


הרמת כוסית ויריד יצירה אישית - סגל המכללה מוזמן להרמת כוסית שתתקיים ביום חמישי 21.3.13 בשעה 10:00. יריד יצירה אישית ומכירת מתנות לחג על-ידי ארגונים חברתיים יתקיים בין השעות 9:00 ל- 10:00 בבוקר.


קורס חדש למורים בתפוצות - במסגרת בלמ"ת נפתח קורס בינלאומי חדשני בלמידה מרחוק המיועד למורים לעברית בתפוצות. הקורס מתמקד בהוראה מותאמת בלימודי שפה בכלל ובעברית בפרט. את הקורס פיתחה ומעבירה ד"ר חנה אבני-שיין. ומשתתפים בו מורים לעברית מצפון אמריקה.


הנפגשת לאחרונה בפינת "אריסטו –אפלטון"?
למי שעדיין לא הבחין, ביוזמתם של עדה סער ונמרוד אלוני שולטו פנסי התאורה בשלטי צומת יחודיים,, וזאת על שמם של הוגי דעות ופילוסופים של החינוך. מעתה אל תאמר: "ניפגש ליד אגף ב' מול הספרייה" אמור "נפגש בפינת אריסטו - אפלטון !"....

אריסט פינת אפלטון

צילום: אורלי גולן


פורים שמח במכללה!
שבוע "גמד-ענק" הסתיים בקרנבל תחפושות חגיגי של עובדי המינהל. משלוחי המנות עברו מיד ליד , הגמדים התוודו וגילו את סודם בפני ענקיהם, נהנינו וצחקנו עד מאד ממופע היתולי ומבדר. להתרשמות לחצו לצפיה בתמונות.
בחג הפורים חגגו במכללה ילדי ונכדי הסגל . זוהי מסורת שמשתבחת עם השנים. הילדים נהנו מהפעלות מיוחדות לפורים ומופע של להטוטן שריתק גם את המבוגרים שבחבורה.
תודה לחברות וועד העובדים – אפרת מימון, פזית מקסוול ורחלי גרנות ולגלי כהן מהנח"ש על הארגון המוצלח, האמונה, ההתמדה והרוח היצירתית.


תכנון החומש הבא
- לפני מספר ימים התכנסה הנהלת המכללה ליומיים שהוקדשו לסדנה אינטנסיבית ששולבו בה למידה, סיעור מוחין ודיוני עומק, וזאת במטרה לתכנן ולעצב חזון ומטרות אסטרטגיות למכללה לחומש הבא. הייתה זו סדנה מרתקת ומעשירה ועלו בה רעיונות ותובנות רבות בכל הנוגע ל"מפת הדרכים" של המכללה. השורה התחתונה של הסדנה הייתה חד-משמעית: שיתוף ומעורבות פעילה של סגל המכללה על כל רבדיו הוא חלק בלתי נפרד מתהליך זה: הן מעיצוב החזון והן מקביעת היעדים. צפו לבאות!


תקשורת פנים ארגונית
- במסגרת היוזמה לחיזוק התקשורת הפנים ארגונית הוחלט על תהליך רב ערוצי שיכלול: שולחנות עגולים עם נציגי ההנהלה הבכירים, מחלקה מארחת מחלקה ופיתוח מידעון מקוון לשיתוף במידע ובכתבות קצרות לגבי הנעשה במכללה. עד כה התקיימו כבר שלושה שולחנות עגולים שבהם השתתפו קבוצות מעורבות של אנשי סגל אקדמי ומנהלי. כמו כן התקיים "ביקור בית" במחלקת טכנולוגיה ומערכות מידע של שלושה חברי הנהלה שנפגשו עם חברי המחלקה ושוחחו עמם על נושאים שעל סדר יומם. גם הניוזלטר יוצא לאור כסדרו וזהו לנו הגיליון השלישי. בימים הקרובים ייקבע שמו בישראל וזאת על פי סקר שבו השתתפו באי המכללה (מי שהצביע – השפיע!)


ברכת התחדשות למחלקת השיווק
המתרחבת במשרדים החדשים והצבעונים. כולם מוזמנים להציץ ולברך.


מי אני??
במידעון הקודם פרסמנו תמונה של עובדת מהמכללה מחופשת לכבוד פורים . העובדת כמובן הייתה עדינה יונג ממנהל אקדמי.
ניחשו נכונה: אורלי גולן, רחל כנות,אולגה זבולון וציפי כהן.

מי אני?

 

לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן.