חדשות המכללה - ינואר 2013

 

מידעון פנימי חדש - בשעה טובה אנו משיקים היום את המידעון הפנימי של מכללת סמינר הקיבוצים לאנשי הסגל והמנהלה.
כבר שבועות שאנו לא מצליחים למצוא עבורו את השם המושלם ופה אתם נכנסים לתמונה. ניסינו: "חדשות הקיבוץ" ניסינו "חדר אוכל" או "חדר מורים" אבל אף אחד לא קלע לטעמנו.
שלחו לנו את הצעותיכם לשם הנבחר עבור הניוזלטר ואולי תמצאו אותו מתנוסס בראש בניוזלטר הבא. את הצעותיכם שלחו לכתובת: smkbnews@gmail.com.
 


פתיחת הרשמה - אנו שמחים להודיע על פתיחת ההרשמה לתואר ראשון לשנת הלימודים תשע"ד ביום ראשון 3/2/2013.

 

מכללה חדשה - ביום חמישי 31/1/2013 נערכה סדרת פגישות של נציגי הפקולטות עם האדריכלים להצגת התכנון הראשוני של המכללה החדשה.

 

קורס מובילים סביבתיים-חברתיים - השבוע נפתח קורס מובילים שני בסימן סביבתי -חברתי. בקורס משתתפים כ 30 אנשי סגל אקדמי ומינהלי – פרטים נוספים במידעון הבא.

 

תכנית חדשה בהרחבת הסמכה למדעים - ביום חמישי 31/1/2013 נפתחה תכנית חדשה של הרחבת הסמכה להוראת מדעים בתמיכה של משרד החינוך והפיקוח על החינוך המדעי בארץ.

 

קבלת הסמכה קבועה מהמל"ג בתכנית לתואר שני באוריינות חזותית - תכנית התואר השני באוריינות חזותית קיבלה הסמכה קבועה מהמל"ג. ברכות על ההישג לד"ר מלכה בן פשט ולד"ר רבקה ודמני.

 

סיוע לסטודנטים בהכנה לבחינות בסטטיסטיקה - מערך סיוע לסטודנטים בבחינות בסטטיסטיקה שהחל ב-18.1.13 "יצא לדרך". נרשמו 40 סטודנטים שמתחייבים מראש לכל הפגישות, שכל אחת מהן היא של 3 שעות. לקראת סוף השנה תיבחן האפשרות להחיל את מערך הסיוע הזה גם בלימודי אנגלית לפטור.

 

תכנית חדשה בבלמ"ת לבעלי צרכים מיוחדים - במרץ 2013 תפתח תכנית חדשה בבלמ"ת לבעלי צרכים מיוחדים. התכנית מתמקדת בהכשרה מקצועית בצילום ועריכת וידאו. מרכז אותה רן ישפה. ברכות לד"ר מירי רוזנבלום ולד"ר יפה בר-זיו על הובלת מהלך חשוב זה.

 

ביצוע שיפוץ במהלך חופשת הסמסטר - במהלך חופשת הסמסטר ייערך שיפוץ קל בקומת הקרקע של בנין המנהלה. מתחם יחידת השיווק יתרחב אל המשרדים שפונו מדיקנט הסטודנטים. מרכז הייעוץ והרישום יעסוק השנה גם במשימות מעקב אחר מתעניינים וכדי לעמוד באתגרים שעומדים בפני מחלקת השיווק אנו מוסיפים שתי עמדות למרכז.

 

פרידה מעובדות מינהל - במהלך החודש האחרון נפרדנו מארבע עובדות מינהל ותיקות במכללה – חני וגמן מנהלת מזכירות אקדמית, נורית קליינר ממזכירות קבלה, הגר הררי ממינהל לומדים וסובי שוורץ מהפקולטה לחינוך.
אנו מאחלים להן הצלחה רבה ולהתראות בארועי המכללה.