אישית לוחצת עם לימאי ברזלי אורן יו"ר אגודת הסטודנטיות והסטודנטים סמינר הקיבוצים

לימאי ברזלי אורן יו


מי אני?
לימאי ברזלי-אורן, בת 29, נשואה ללב. במקור מרחובות, כיום מתגוררת בתל אביב.

מה תפקידך במכללת סמינר הקיבוצים?
יושבת ראש אגודת הסטודנטיות והסטודנטים בסמינר.
האגודה הינה עמותה רשומה עצמאית ששמה לעצמה כמטרה לפעול במספר מישורים לטובת הסטודנטיות והסטודנטים. החל מדאגה לתחומי הרווחה והאקדמיה, אירועי הווי וגיבוש קהילה בקמפוסים ועד ליצירת שיח חינוכי ופוליטי הקורא לפעול בחברה הישראלית. אנו רואים/ות חשיבות גדולה בשיתוף פעולה עם כלל גורמי המכללה, הסגלים הניהוליים והאקדמיים, כהיותנו חלק מקהילת המכללה.

מה את הכי אוהבת בתפקיד שלך?
את היכולת לראות כל דבר מנקודות מבט רבות, כסטודנטית בחינוך היצירתי, כיושבת ראש האגודה, כשותפה במועצת הסגל האקדמי, כשותפה בצוותים שונים בהנהלת המכללה, כאישה ועוד. בנוסף, אני אוהבת את משפחת המכללה, חברותיי וחבריי לעשייה החינוכית.

מה לדעתך המצאת המאה?
אקדמון - קובץ זכויות אקדמי לסטודנט/ית במכללת סמינר הקיבוצים. קיימת גרסה לשנת לימודים אקדמית שלמה, וישנה גרסה ספציפית לתקופת הבחינות – מומלץ!

מיהו האומן האהוב עליך?
שלמה ארצי - הקול שלו והמוזיקה שלו, מחזירים אותי לשבתות משפחתיות. סלבדור דאלי, אני מכורה ומהופנטת מיצירותיו.

בחיים לא תצאי מהבית בלי...
קיסמי שיניים מפלסטיק עם חוט דנטלי בקצה, בטעם מנטה - לא מנומס, לא סקסי ואני מכורה.

מהו הסרט האהוב עליך?
אני יותר בחורה של סדרות, קשרים ארוכים מדברים אלי יותר.

יש מורה שחקוקה לך בזיכרון מגיל הילדות?
אמה, המורה שהקריאה לנו סיפור בכתה ב' ופתחה לי צוהר לעולם שהתאהבתי בו - עולם הספר. אגב, הספר היה של דבורה עומר "כל מה שהיה (אולי) וכל מה שקרה (כמעט) לקרשינדו ולי".

מי היא הדמות הציבורית שהשפיעה עליך בכל הזמנים?
יצחק רבין ז"ל. אני זוכרת שכל הזמן חיכיתי שיהיה שלום, למשל - צפיתי בשקיקה בהסכם השלום עם ירדן בטלוויזיה וכל הזמן ציירנו יונים עם עלה של זית בבית הספר. הייתי בת 10 בליל הירצחו ואני זוכרת שהרגשתי שהתקווה שלי נרצחה באותו לילה איתו. נראה לי שמאז אני בוחרת כל פעם מחדש לעשות, כדי להחזיר את אותה התחושה שהייתה לי כילדה.

אם היית מתחילה עכשיו בלימודים במכללה מה היית לומדת?
חינוך יצירתי לגיל הרך - כ ב ו ד !

מה לדעתך יקרה במכללה בעוד 20 שנה?
אני חולמת שיהיה פה מוסד אקדמי מוביל בתחום החינוך בישראל, שיכיל בתוכו בית חינוך מהגיל הרך ועד סיום הלימודים בו כולנו ניקח חלק, בהכשרה ובליווי המקצועי תוך כדי העשייה.

 לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן