ארועי המכללה

אירוע השקת הספר "רישומי אש"

המרכז לחקר כתבי תנועה ומחול, בשיתוף בית הספר לאמנויות המחול במכללה, מזמין אתכם לאירוע השקת הספר "רישומי אש", קומפוזיציה: תרצה ספיר. ניתוח, עריכה ותיווי: נירה על-דור | תרצה ספיר. האירוע יתקיים ביום שלישי, 30.12.14, באולם 80 של המכללה ויכלול בין השאר מופע של קבוצת הריקוד ריקודנטו.
למידע נוסף על האירוע לחצו על ההזמנה המצורפת.

רישומי אש


סמינר שואה וג'נוסייד - מחזור ג'

הפקולטה לחינוך מזמינה אתכם למחזור ג' של סמינר שואה וג'נוסייד, בהשתתפות סטודנטיות וסטודנטים מהמחלקה לחינוך יסודי, החוג למחול והחוג לתיאטרון-מחול. במסגרת הסמינר יתקיים מושב, הפתוח לקהל הרחב, בנושא מדינת ישראל ורצח העם בדארפור, שיכלול מפגש ושיחה עם פליט רצח העם בדארפור. הסמינר יתקיים ביום רביעי, 7.1.15, באולם 70. למידע נוסף על המושבים וההרצאות לחצו על ההזמנה המצורפת.

לצפיה בהזמנה


כנס בנושא קולנוע וזכויות אדם

אגודת הסטודנטיות והסטודנטים והיחידה למעורבות חברתית של המכללה, שמחים להזמין אתכם לכנס בנושא קולנוע וזכויות אדם. בכנס תתארח פרופ' יולי תמיר, נשיאת מכללת שנקר ושרת החינוך לשעבר, יוצג הפרויקט החינוכי "קולנוע וזכויות אדם" של הוועד הציבורי נגד עינויים בישראל ובנוסף יערכו סדנאות להדגמת שילוב סרטים בשיח חינוכי על זכויות אדם. הכנס יתקיים ביום רביעי, 14.1.15, בשעה 14:00 באולם 70. למידע נוסף על הכנס לחצו על ההזמנה המצורפת.

כנס בנושא קולנוע וזכויות אדם


קול קורא לכינוס ה- 14 של האגודה הישראלית לחקר שפה וחברה

לקראת האירוע, שייערך תחת הכותרת: "שפה במציאות העכשווית בישראל: חברה, חינוך ופוליטיקה", האגודה מזמינה אתכם להגיש הצעות למושבים מסוגים שונים - הרצאות, סימפוזיונים או פוסטרים. את ההצעות יש לשלוח עד תאריך 1.2.15. למידע נוסף על הכינוס ועל הגשת ההצעות לחצו על ההזמנה המצורפת.

קול קורא לכינוס ה-14 של האגודה הישראלית לחקר שפה וחברה


אמפתיה ולמידה, רשת ביטחון במציאות של אי- ודאות

הפקולטה לחינוך מזמינה אתכם ליום עיון בנושא אמפתיה ולמידה. במרכזו של הכנס יערכו מושבים מקבילים המתייחסים לפרקטיקות של אמפתיה בתהליכי למידה במרחב החינוכי ובתהליך הכשרת מורים. יום העיון יתקיים ביום שני, 2.2.15, בשעה 14:00 באולם 70. שימו לב: הכניסה ליום העיון חופשית, אולם יש להירשם מראש. למידע נוסף והרשמה לחצו על ההזמנה המצורפת.

לצפיה בהזמנה

לחזרה לעמוד הראשי של המידעון לחצו כאן