בוגרי התכנית

 מירי נבו - מנחת  מירי נבו – מנחת "חדשות הספורט"

מתעמלת אמנותית בצעירותה ואף זכתה באליפות ישראל. בעלת תואר ראשון בחינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים ובעלת תואר שני בבריאות הציבור( MPHׂ) מטעם הפקולטה לרפואה באוניברסיטת ירושלים. כיום, מגישה מירי את "חדשות הספורט" בערוץ "ספורט 5+", ביחד עם המגיש אלי אילדיס ומנחה את התוכנית "בגלל הרוח" בערוץ "ספורט 5".

 אברהם גרנט - מאמן כדורגל אברהם גרנט – מאמן כדורגל

אברהם גרנט, סיים את לימודי התואר הראשון בחינוך גופני במכללת סמינר הקיבוצים. במשך שנים רבות אימן קבוצות כדורגל בישראל כמו: הפועל פתח תקווה, הפועל חיפה, מכבי תל אביב, אתה זכה בשתי אליפויות ומכבי חיפה אתה גם זכה בשתי אליפויות. בנוסף, אימן אברהם את נבחרת ישראל במשך כמה שנים. לאחר מכן עבר אברהם גרנט לאמן בליגה האנגלית שם היה מנהלה הטכני של קבוצת פורטסמות' ולאחר מכן בתפקיד המאמן של קבוצת צ'לסי.

 ניר לוין - שחקן ומאמן כדורגל ניר לוין – שחקן ומאמן כדורגל

בעל תואר ראשון בחינוך גופני מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. התחיל בצעירותו כשחקן כדורגל כנער וכבוגר בקבוצות שונות כמו: מכבי רחובות, הפועל מרמורק, הפועל פתח תקווה. הוא זכה בתואר מלך השערים של הליגה בשנת 1991. בנוסף לקבוצות הליגה, שיחק ניר גם בנבחרת ישראל. ניר פרש ממשחק פעיל והמשיך כמאמן בכמה קבוצות כמו: הפועל פתח תקווה, עירוני אשדוד, צפרירים חולון מכבי ת"א. בין לבין גם שימש כפרשן בטלוויזיה.

מוטי דניאל -  שחקן כדורסל מוטי דניאל – שחקן כדורסל

בעל תואר ראשון בחינוך גופני מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. החל את קריירת הכדורסל במחלקת הנוער של הפועל חולון. לאחר מכן, הצטרף בשנת 1987 לקבוצת מכבי תל אביב בכדורסל והפך לשחקן משמעותי בקבוצה. אחר כך עבר מוטי לשחק בכמה קבוצות בארץ: הפועל ירושלים,
מכבי אשדוד, מכבי ראשון לציון ולבסוף במכבי אשדוד. ובנוסף היה שחקן בנבחרת ישראל והשתתף ב-162 משחקי הנבחרת. כיום משמש מוטי דניאל כמנהלה המקצועי של קבוצת אליצור יבנה, מהליגה הלאומית.

לימור מזרחי - שחקנית כדורסל לימור מזרחי - שחקנית כדורסל

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. לימור התחילה את קריירת הכדורסל בקבוצת בני יהודה ולאחר מכן שחקה בכמה קבוצות בישראל: אליצור חולון, אליצור רמלה, מכבי רמת חן, בני הרצליה, כרמיאל, אנדה רמת השרון. חוץ מהקבוצות הישראליות, שחקה לימור גם בקבוצות באירופה: איסלנד, קרואטיה ופולין. למרות שנחשבת לשחקנית נמוכה, ביחס לשאר השחקניות, היא נודעת בתור אחת מהכדורסלניות הישראליות הגדולות ביותר, בזכות ראיית המשחק שלה. ב- 2008, הייתה מארבע שחקניות שקבלו את תואר "ספורטאית העשור" מטעם משרד המדע, התרבות והספורט.

אורנית שוורץ - שחקנית כדורסל אורנית שוורץ – שחקנית כדורסל

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. החלה לשחק כדורסל בגיל 13, בקבוצת "אליצור נתניה". לאחר מכן שחקה בכמה קבוצות בארץ ואף הגיעה אתם להישגים רבים: "אליצור רמלה", מכבי רמת חן, רמה"ש. כיום משחקת אורנית במכבי אשדוד ואף תהיה אחראית על המחלקה הצעירה של הקבוצה. בנוסף לקבוצות הליגה הסדירות, רשמה אורנית גם הופעות רבות בנבחרת ישראל. וכמו כן למדה בקולג' וויליאם מארי בארה"ב. לדבריה, השאיפה הגדולה שלה, בתור בוגרת מסלול החינוך הגופני, היא לחנך את דור העתיד לפעילות גופנית, בריאות ומצוינות לספורט.

 אסתר רוט - שחמורוב - אתלטית אסתר רוט- שחמורוב - אתלטית

בעלת תואר ראשון בחינוך גופני, מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. שחמורות היא מהאתלטיות הבולטות ביותר שנראו בישראל.
כבר בתור ילדה קטנה בת"א, הייתה אסתר אתלטית מצטיינת, היא עסקה בריצות קצרות ובהתעמלות מכשירים. היא זכתה בשתי מדליות זהב, על ריצת 100 מטר משוכות וקרב חמש וכמו כן, במדליית כסף בקפיצה לרחוק, במשחקי אסיה בבנגקוק. השתתפה באולימפיאדת מינכן, שם נרצח מאמנה האישי ולאחר מכן פרשה אסתר מהתחרות. לאחר מכן השתתפה בעוד כמה משחקים: משחקי אסיה בטהראן, אולימפיאדת מונטריאול. אסתר נבחרה מספר פעמים כספורטאית מצטיינת של ישראל ואף זכתה בפרס ישראל בספורט ותרבות הגוף בשנת 1999. היא שומרת עד היום על השיא הישראלי בריצת 100 מ' אותו קבעה באולימפיאדת מינכן. כיום, מאמנת אסתר תלמידים בחטיבת ביניים "השרון" ברעננה.

 

אבי אבן - מאמן כדורסל אבי אבן - מאמן כדורסל

בוגר מסלול לחינוך גופני ותנועה, משמש כיום עוזר שני לפיני גרשון במכבי ת"א כדורסל. נחשב לאחד המאמנים הצעירים המוכשרים בישראל כיום. מאמן נוער מוערך שעלה לגדולה בזכות הישגיו באגודת הנוער של בני הרצליה ובייחוד באימון קבוצת התיכון היובל הרצליה שהגיעה שנתיים ברציפות לפיינל פור של ליגת התיכונים. שימש כעוזרו של יעקב ג`ינו בבני השרון.