בוגרים מספרים

 

חנה לי אליאס - בוגרת החוג בחינוך רב תחומי במדעי הרוח  חנה לי אליאס:
הלימודים לתואר שני בחינוך רב-תחומי במדעי הרוח הפגישו אותי עם מגוון נושאים שהרחיבו והעמיקו את הידע הדיסציפלינארי הקודם שלי, וגם יצרו קשרים והקשרים רב-תחומיים חדשים. החיבורים האלה אִפשרו לי לערוך מחקר מקיף שבחן הן את ההקשר למקורות כמו מקרא, משנה, תלמוד וימי הביניים, והן את הקישור של ההיבטים הבלשניים והספרותיים של נושא המחקר. אחת התוצאות של לימודי התואר הזה לגבי היתה מינוי לתפקיד הריכוז וההובלה של פרויקט שלהב“ת בבית הספר שבו אני עובדת - תיכון אזורי מגידו.
בנוסף ברצוני לציין כי במהלך לימודי למדתי אצל מורים מעניינים ומאתגרים שנתנו יחס אישי ומכיל, הנחו אותי בעבודותי בהצלחה מרובה, והצליחו להעביר את ידיעותיהם הרבות בצורה בהירה, ברורה ועם המון סבלנות ורצון ללמד.
 חנה צרויה - בוגרת החוג לחינוך רב תחומי במדעי הרוח

נועה צרויה:
כשאני יושבת בשיעור ומנתחת את סיפור נעוריו של חיים באר אני לומדת עוד גם על נעורי שלי. כשאני מכינה מילון שמות וחוקרת את שורשי שמי, שמות הורי ושמה של בתי - אני חשה שנוסף עוד רובד ליחסי עמם. כשאני מעמיקה ולומדת על דמותו של אליהו הנביא ומוצאת את עצמי מתווכחת עם הפרשנים השונים שביקרו את פועלו, אני מרגישה צודקת וחכמה. כשאני עורכת אישכולים ומפתחת רעיונות ממילים, אני הופכת ליוצרת.
לימודים אינם עניין קל. הם עניין כבד משקל. הם תובעים מאמץ שכלי, רגשי, משפחתי ואישי. אך ברגע שבו מתרחשת למידה משמעותית, יש סיפוק אדיר, התרגשות ותחושה שהמאמץ משתלם.
הלימודים מעשירים אותי כאדם, כאם, כבת, כרעיה וכמחנכת.