קורסי חובה מעשיים תקשורת

שנה ב'

הסרט הדוקומנטרי: בימוי והפקה

מרצים:

אילן יגודה

עיון באספקטים אידיאולוגיים ותיאורטיים של הסרט הדוקומנטרי; תרגול האספקטים המרכזיים של עשייה זו: התחקיר, הצילום והעריכה. במסגרת הסדנא יופקו סרטים דוקומנטריים.

קורס חובה
קורס שנתי

הצילום והתאורה

מרצים:

איבון מיקלוש

שימוש בידע שנרכש בקורס המבוא לצילום כבסיס לפיתוח היכולת בתחום עיצוב הפריים, הקומפוזיציה והמבע הויזואלי.

קורס חובה
קורס שנתי

עריכה לסרט עלילתי ותיעודי

מרצים:

שמעון ספקטור

טיפוח כישורי עריכה יצירתית באמצעות למידה .פרויקטיאלית של תרגילים וסרטים עלילתיים ותיעודיים. שכלול המיומנויות הטכניות והרעיוניות בנוסף להקניית מושגי יסוד בסיסיים בהיסטוריה ותיאוריה של העריכה.

קורס חובה
קורס שנתי

סדנת דסק בתקשורת משודרת רדיו וטלוויזיה

מרצים:

טלי רוזן

קורס זה הוא חלק אחד משני קורסים העוסקים במערכת חדשות משדרת ודיגיטלית. בחלק זה יערכו הסטודנטים היכרות עם הגורמים השונים שבבסיס עבודת מערכת חדשותית ברדיו ובטלוויזיה, יקימו מערכת חדשות פנימית עם מטרות, יעדים ולוחות זמנים, יפיקו, יערכו וישדרו בה תכנים.

קורס חובה
קורס שנתי

שנה ג'

פיתוח פרויקט תיעודי מתקדם

מרצים:

גולי שלז

פיתוח פרויקט תיעודי מבוסס דמות ע"י הקניית כלים לבימוי, צילום, ועריכת סרטים דוקומנטריים בכל שלבי העשייה, החל מזיהוי נושא הסרט, פיתוח קונספט, ביצוע תחקיר, תכנון ימי צילום, הבימוי עצמו ועד שלה העריכה הסופית של הסרט.

קורס חובה
קורס שנתי

עריכה 3

מרצים:

שמעון ספקטור

קורס זה מלווה את הסטודנטים בתהליכי עבודת העריכה של סרטים שהם עורכים ומביימים, סרטים עלילתיים, תיעודיים ואייטמים חדשותיים.

קורס חובה
קורס שנתי

סדנת דסק בתקשורת דיגיטאלית ומשדרת

מרצים:

טלי רוזן

קורס זה הוא חלק שני משני קורסים העוסקים במערכת חדשות משדרת ודיגיטלית. בחלק זה יתפעלו הסטודנטים מערכת חדשות דיגיטאלית משולבת רדיו וטלוויזיה פנימית עם מטרות, יעדים ולוחות זמנים, יפיקו, יערכו וישדרו בה תוכן  ויתמקצעו בתחומי: עריכה, תחקיר, כתב, דסק.

קורס חובה
קורס שנתי

סדנת פרויקט גמר - תקשורת דיגיטלית

מרצים:

ערן שפירא

פיתוח והפקה של אתר אינטראקטיבי בו תוכן עיתונאי. יצירת סיפורים בטקסט, צילום, ווידיאו וגרפיקה תוך שימוש בכלים אינטראקטיביים על מנת להעניק חווית צפייה עשירה וייחודית.

קורס חובה
קורס שנתי