פסטיבל סרטי בוגרים

הפסטיבל יתקיים ביום חמישי ה-14/4 בשעה 17:00 בסינמטק תל אביב

אלו סרטי הבוגרים שיוקרנו באירוע:

סביר להניח - סרט עלילתי בבימויו של צליל תמים. יותם, מורה מחליף, נאלץ לקבל משרה של מורה קבוע לאחר טרגדיה בבית הספר. בכיתה בה הוא מלמד הוא פוגש בצבי, תלמיד כיתה ט', אשר מזהה ביותם משהו אחר. בין השניים נוצר קשר והשיחות ביניהם משפיעות על יותם יותר משציפה.

להעיף את הגולפינים - סרט עלילתי בבימויים של איתמר כהן ורוני גריפית. רוני, עובד בשגרירות ארצות הברית, באחד הלילות הוא חוזה דרך מצלמות האבטחה כיצד חברו אהוד נחטף ונעלם. הוא נחשף לארגון סודי שנקרא 'הגולפינים'. יחד עם ידידתו מיכל, הוא מנסה לפענח את החטיפה.

שומרת נגיעה - סרט דוקומנטרי בבימויה של ליאת דאודי. סיפור על קשר מיוחד בין  אחות בכורה, חילונית, פמיניסטית ומזרחית החיה עם בת-זוגה לבין משפחתה החרדית מבית שמש: שנים-עשר אחיה ואחיותיה, אמה ואביה יוצאי הדופן. זהו סרט על דינמיקות-קצה במשפחה מרתקת, מורכבת ומלאת ניגודים שבתוכה הבלתי אפשרי הופך אפשרי.

שעבאס - סרט עלילתי בבימויה של עדי נופר. עומר ונועה מתרגשים לעבור לגור יחד. חמוס קטן, שכנה צרפתייה והרבה רעש - הם רק חלק מהשכונה החדשה אותה הם עומדים לגלות. כאשר עומר מוצא עצמו יוצא למאבק כנגד מי שמנסים לחדור אל השקט שלו, הכל מסתבך. עומר מסכן את שפיותו, וחשוב מזה - את הקשר שלו עם נועה.

לאהוב אותה - סרט עלילתי בבימויה של  דנה סחנובסקי. דביר עובד קיוסק, כל הקיום שלו מסתכם אל הרגע ביום שבו ויקי, הזונה מהפינה ממול, נכנסת אל הקיוסק. את שאר הזמן הוא מעביר בהתבוננות עליה. הוא רואה איך הגברים שמגיעים אל ויקי מתייחסים אליה ואותה, הולכת איתם בזמן שעליו נגזר לאהוב אותה רק מרחוק.

ויקטוריה - סרט דוקומנטרי בבימויו של סרגיי סטרודובצב. ויקטוריה עובדת בערבים כסוקרת, משוטטת ברחובות  במטרה למצוא משפחות שמייצגות את המצב החברתי והכלכלי בישראל. ביום היא עסוקה במעבר לדירה עם אישה זרה, בזהות העצמית כיהודייה שהולכת לכנסייה נוצרית ובגידול וארגון תערוכות חתולים. הסרט נעשה מתוך  נקודת מבטו של בנה היחיד סרגיי רווק בן 29 שעדיין לא עזב את ויקטוריה כדי להתחיל חיים עצמאיים.

בשר ודם - סרט עלילתי בבימויה של תמר בן חיים, בעולם פוסט אפוקליפטי חיה פני במחנה עלוב, ומעבירה את זמנה בפטרולים ושמירות. נקודת האור היחידה בחייה היא אהובתה גולדה, מפקדת המחנה. השיממון מופר כאשר גבר זר חוטף את שני, אחותה של פני. פני צריכה לבחור בין חיי אחותה לבין האהבה והביטחון שמצאה במחנה.

* הכניסה חופשית לקהל הרחב (בהרשמה מראש)