תואר שני בחינוך ובטיפול באמנויות במכללת סמינר הקיבוצים
סגור

הפקולטה למדעים

 
מטרת החינוך צריכה להיות: אנשים המצטיינים בעצמאות - במחשבה ובמעשה - ועם זאת רואים בשירות למען הכלל את משימת חייהם העיקרית" (אלברט איינשטיין).

 

הפקולטה למדעים מציעה מגוון תכניות וחוגי לימוד המכוונים לפיתוח תפיסה מדעית רחבה ורב תחומית. תכניות אלה מבססות ומעמיקות את הידע וההבנה, מפתחות את הסקרנות והחשיבה ומקנות כלים מעשיים להוראת התחומים השונים. תכניות הלימוד הן בעלות אופי אקדמי, משלבות לימודי מדעים עם לימודי חינוך והוראה ומעניקות כלים יישומיים.


לימודי התחומים המדעיים שומרים על זיקה למבני הדעת של כל תחום, אולם יחד עם זאת נעשה מאמץ להאיר את האופי הרב תחומי והיישומי של המפעל המדעי והחינוכי.  דרכי ההוראה ותכניות הלימוד השונות מותאמות להוראה הנדרשת בעידן הטכנולוגי במאה ה-21, הוראה המפתחות סקרנות, משלבת למידה חווייתית התנסותית ורלוונטית לחיי הלומדים.


הפקולטה למדעים מציעה מגוון של חוגי לימוד ותכניות לימודים  לתואר ראשון ולתואר שני  בתחומים של חינוך גופני, מדעים, מתמטיקה, וסביבה וכן מקיימת תכניות ייחודיות להכשרת אקדמאים להוראה. 

 

תואר ראשון:

 


חינוך
גופני

ביולוגיה
                      
     


החוג
למתמטיקה


החוג
למדעים

 

 


תואר שני:

 


חינוך
סביבתי


חינוך
מתמטי
      
חינוך לפעילות
גופנית ולבריאות

 


תעודת הוראה:

 


הסבת אקדמאים
להוראה

                    

                          
 

 

 

 

 

ד"ר אדוה מרגליות
דיקנית הפקולטה
ד"ר אדוה מרגליות


במכללת סמינר הקיבוצים הצבנו לעצמנו מטרה להוביל ולהצמיח אנשי חינוך משכילים, ערכיים, יוזמים ומשפיעים חברתית וסביבתית.
תואר שני בחינוך .M.Ed. ו- M.Teach מקנים לבוגרים את ההזדמנות להשתלב בתפקידים בכירים במערכת החינוך, לשפר את מעמדם ואת תנאי העסקתם, ולתרום לקידום מערכת ההוראה והחינוך בארץ.
תואר שני M.A.A.T מוסמך בטיפול באמצעות אמנויות בהתמחויות: אמנות חזותית, ביבליותרפיה, פסיכודרמה, תנועה, מכשיר מטפלים באמנויות לתואר שני ולתעודת מטפל.
סגל ההוראה האקדמי המוביל את לימודי התואר השני כולל חוקרים, מרצים ומטפלים מן השורה הראשונה, שאחראים הן לרמת הלימודים האקדמית הגבוהה, והן לחיבור שבין הידע התיאורטי לבין הפרקטיקה בשדה החינוכי והטיפולי.
חוברת מידע לנרשמים

לקבלת מידע נוסף, אנא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה מסומנים בכוכבית

מרכז ייעוץ ורישום