עיצוב תקשורת חזותית

תקשורת חזותית - תפיסת עולם

תחום התקשורת החזותית בעולם הפך בשנים האחרונות להיות הכוח העיקרי שיש בידי אנשים יוצרים להגיב במהירות ובאופן מידי על המתרחש סביבם בכל היבט אפשרי: חברתי, פוליטי ותרבותי. תחום התקשורת החזותית במכללה מציג תפיסת עולם בין תחומית ייחודית המנסה לשלב בין החשיבה החופשית אמנותית המושכת את העין לבין היות התחום מורכב ומדויק. העיקרון המוביל את החשיבה הרב תחומית מאפשר לסטודנטים להרחיב את הבנתם בתחומים משיקים כמו גם להרחיב את הכלים והשפה בה הם משתמשים


עבודות סטודנטים בעיצוב תקשורת חזותית

תכנית הלימודים - תקשורת חזותית

תכנית הלימודים בנויה סביב החיבור שבין העולם היצרי לעולם המעשי. בתחילתו של תהליך הסטודנטים לומדים בעיקר את הכלים המקצועיים והיותר נוקשים של התחום ועם המעבר לשנים מתקדמות יותר משוחרר הרסן והחשיבה האמנותית, החופשית משולבת פנימה אל תוך העשייה. לימודי המחשב על התוכנות השונות נלמדים במקביל לתכנית הלימודים באופן שוטף. בין היתר הסטודנטים לומדים תוכנות כגון- פוטושופ, אילוסטרייטור, פלאש, 3D max ,אינדיזיין, סוליד וורקס, אפטר אפקטס ועוד קורסים על פי בחירה וצורך. מסלול חדש העוסק בעיצוב ממשק משתמש יתחיל לפעול כבר בשנת הלימודים הקרובה.
בנוסף, במהלך הלימודים מקבלים הסטודנטים הכשרה נוספת באחד מאשכולות ההתמחות על פי בחירתם:  עולם הדיגיטלי, סביבות למידה, מעצב כיזם ואומן.  ההתמחות נלמדת בהרחבה בהקשרים השונים לעולם העיצוב ומעניקה היבט נוסף להעשרת עולמו המקצועי של המעצב.

אופק תעסוקתי

לימודי התקשורת החזותית פותחים בפניכם אינספור אפשרויות לעסוק בתחום שלמדתם ובמגוון תחומים, החל מעבודה כמעצבים גרפיים במשרדי פרסום, בעיתונות הכתובה, בבתי דפוס וכעובדים עצמאיים הבוחרים לעסוק בעיצוב ומיתוג של חברות וארגונים ועוד.
תכנית הלימודים לתקשורת חזותית במכללה הנה רב-תחומית ומכשירה אתכם להיות מעצבים גם בעולם הדיגיטלי: כמעצבי אתרים, אפליקציות, וידאו ועוד, ומהווה גם פתח לעבודה בעולם התקשורת והפרסום. תחום המדיה הדיגיטלית נמצא כיום בפריחה ומאפשר למעצב התקשורת החזותית לבטא את עצמו ולהשפיע באמצעות העברת מסרים באופן ויזואלי וייחודי בממשקים ממוחשבים רבים.
 

 

לקבלת מידע נוסף, אנא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה מסומנים בכוכבית

מרכז ייעוץ ורישום
א'-ה' 08:00 - 17:00

הרשמה אונליין