כנס ההומור ותערוכת עיצוב "הצחקתם אותנו".

הפקולטה לאמנויות במכללת סמינר הקיבוצים בשיתוף האגודה הישראלית לחקר ההומור ומכללת אלקאסמי לחינוך מציגים:

"הכנס הרב תחומי השני לחקר ההומור" - 78 מרצים ב-87 הרצאות אודות המפגש בין הומור ובריאות, חינוך, יהדות ועוד

ביום שלישי, ה-9.2.16 יתקיים הכנס הרב תחומי השני בחקר ההומור בשיתוף הפקולטה לאמנויות במכללת סמינר הקיבוצים, האגודה הישראלית לחקר ההומור ומכללת אלקאסמי לחינוך. הכנס, המתקיים זו השנה השנייה, מהווה במה מרכזית למיטב חוקרי ההומור בארץ ויכלול 78 מרצים שיעבירו 87 הרצאות ביום אחד, חוקרים ממוסדות אקדמיים מובילים בארץ המנסים, כל אחד בתחומו, לפצח את סודות ההומור והצחוק.

במהלך הכנס, תוצג התערוכה "הצחקתם אותנו" של המחלקה לעיצוב במכללת סמינר הקיבוצים. התערוכה תציג עיצובים מקוריים של סטודנטים ובוגרים של המחלקה, בעלי אלמנטים הומוריסטיים בולטים וכאלו המשלבים את ההומור בעיצובים מקוריים.

פרופ' אריה סובר, יו"ר ומייסד האגודה הישראלית לחקר ההומור: "בשלושת העשורים האחרונים ישנה תנופה גדולה בחקר ההומור בעולם בכל תחומי הידע כגון: פסיכולוגיה, רפואה, חינוך, תרפיה, חקר המוח ועוד. הומור וצחוק מלווים אותנו מהרגע שאנחנו נולדים ועד המוות. על השאלה מדוע אנחנו צוחקים ולשם מה משמש אותנו ההומור - התשובות הן רבות, עד כדי כך שלא ניתן להגדיר הומור במשפט אחד.
הסיבה לכך היא שבכל תחום ידע יש להומור תכלית שונה ולכן ניתן להגדיר אותו באופן שונה. בכנס יציגו מיטב חוקרי ההומור הישראלים את המחקרים העדכניים ביותר במגוון תחומים".

הכנס יתקיים ביום שלישי, 9.2.16 החל מהשעה 9:00
במכללת סמינר הקיבוצים, קמפוס אמנויות, רחוב שושנה פרסיץ 3, ת"א

לרכישת כרטיסים: humor.stud@gmail.com או בטלפון 054-472952 
(100 ₪ במכירה מוקדמת, 120 ₪ ביום הכנס)

למידע נוסף ולתכנית המלאה לחצו כאן