בוגרי החממה

בוגרים מספרים:

איל מדג'ר 

באופן אישי, הגעתי ללימודים קצת סקפטי. חשבתי: "מה כבר ילמדו אותי על חינוך?" אבל אף על פי כן, הלימודים במסלול נתנו לי המון. אני קיבלתי הזדמנות להשפיע באמת על הצורה בה אני לומד באקדמיה. אני הובלתי צוות, למדתי איך לעבוד עם אנשים ועם גופים ומערכות. וכל זה עם אנשי צוות שמלווים אותי, מדברים איתי בגובה העיניים ומאתגרים אותי יותר ויותר. כך למדתי מה זה חינוך משמעותי ורלבנטי הלכה למעשה.

עדי שבתאי

המסלול לחינוך דמוקרטי היה עבורי סוג של שבירת מיתוס בכל הקשור ללימודים באקדמיה. מעולם לא חשבתי שאוכל לעשות תואר ראשון ובמקביל לחוות 3 שנים כל כך נפלאות, משמעותיות וחיוניות. למידה באווירה אחרת, אינטימית, מכילה, מעצימה. הקשר הישיר עם מרצים שבמהרה הפכו לחברים. האנשים האיכותיים ביותר שפגשתי. כל אלו הופכים את הלימודים במסלול לחוויה ייחודית שאין שניה לה.

תמר אוזרד

מה זה חינוך דמוקרטי בשבילי זה לקום בבוקר עם חיוך.. כי כיף לבוא ללימודים. זה להתפתח ולגדול ולהביט פנימה חינוך דמוקרטי זה תחושה של בית… בית שצומחים בו ושנמצאים בו בדיוק האנשים הנכונים כדי לקיים בית חזק ואיתן… אנשים שהם מאירי הדרך… מציבי המראות... מעוררי השראה… חינוך דמוקרטי זה הבנה שיש סביבך חברים. חברי אמת. חברים עם מלא ידע. בכל הזמן. בכל עת... חינוך דמוקרטי הוא רעיון שמחלחל לאט אבל עמוק, אשר לעיתים מרגיש כבלתי ניתן לאחיזה…תודה