פריש 2013

מופע סיום ייחודי של בית הספר לאמנויות המחול
בתכנית: יצירת מחול מקורית של אלדד בן-ששון בהופעת בכורה ויצירות נבחרות במחול ותיאטרון-מחול

מופע הסיום של ביה"ס לאמנויות המחול של מכללת סמינר הקיבוצים יתקיים ב-2/7 בשעה 20:30 במרכז סוזן דלל, נווה צדק בת"א.
 

מופע "פריש 2013" יוצג במסגרת מופעי פסטיבל 'מחולוהט' של מרכז סוזן דלל, ויעלה בהופעת בכורה את "Eleven" יצירת מחול ייחודית ומקורית של הכוריאוגרף אלדד בן ששון.
 

קבוצת המחול של מכללת סמינר הקיבוצים נבחרה באודישנים בדצמבר 2013, ומאז עבדה באופן רציף וצמוד לצידו של בן-ששון לקראת העלאת היצירה, המתוארת היטב במשפט: "It weaves itself through subtle variations of a central theme".
 

כמו כן, יוצגו עבודות נבחרות במחול ובתיאטרון מחול בהנחייתן של: ראש ביה"ס לאמנויות המחול וכוריאוגרפית מקצועית שרון רשף ארמוני, לי ינור, מימי רץ ויזנברג ויעל ונציה.
 

המופע GAG - מופע מחול ייחודי, הכולל עבודות קומפוזיציה של תלמידי שנה ג' במסלול מחול ותנועה. הרקדן היוצר הוא לוחם - בחיים ועל הבמה. זוהי אמנות לחימה פרטית, אישית ונוגעת. המופע מציג תהליך של חיפוש אחר שפה אישית ושיטה פרטית, באמצעות תחביר ועקרונות מאמנות הטאי-צ'י. בדרך זו יוצרים הרקדנים כללי דקדוק אישיים מתחביר הקיים אלפי שנים.
 

'עיין ערך' - מופע מחול של תלמידי שנה ב' המציג עבודות ייחודיות שנעשו בהשראת ציטטות מאז ועד עולם וממקורות שונים, החל מהתנ"ך, ספרות, פילוסופיה, אישים ועד פרסומות ומותגים.
 

המופע 'ותשקוט הארץ' - מופע תיאטרון מחול מז'אנר 'מסך במה'. המופע יעסוק ב"מלחמה" על כל סוגיה, כאשר מתוך רעיון רחב ורב-פנים זה יצאו סטודנטים של מסלול תיאטרון-מחול שנה ג' לחיפוש קונספט ולהבניה של יצירה אישית בתחום הפוליטי, הזוגי, החברתי והנפשי.
 

מחיר כרטיס: 60 ₪ / כרטיס ידיד: 50 ₪

המופע יעלה ביום שלישי ה- 2/7/13 בשעה 20:30
במרכז סוזן דלל, יחיאלי 5, נווה צדק, תל אביב
להזמנת כרטיסים: 03-5105656

לצפייה בהזמנה לחצו כאן