מורים בפועל למחול ותנועה בשיתוף עם הפיקוח על הוראת המחול משרד החינוך

בית הספר למחול מציע תכנית לימודים אקדמית במסלול למחול ותנועה ,לקבלת תואר B.Ed. Dance ותעודת הוראה.

תכנית הלימודים למורים בפועל משלבת מקצועות מתחומי המחול והחינוך וכוללת מקצועות מעשיים ומקצועות עיוניים.

התכנית מיועדת למורים בני 27 ומעלה, בעלי ניסיון של לפחות חמש שנות הוראת תנועה ומחול לסוגיהם, בעלי תעודת בגרות מלאה (ראו מטה פירוט תנאי הקבלה המלאים).
התכנית מחייבת שני ימי לימודים מלאים ללימודי ההתמחות: ימים ב'-ג', התנסות בהוראה: יום ד', ויום-יומיים נוספים ללימודי היסוד והחינוך המחויבים בתואר ראשון בחינוך, בהתאם למערכת אישית. ניתן לדחות את לימודי היסוד והחינוך לשנה שלישית.

תכנית לימודים מרוכזת זו, מסתמכת על הניסיון שיש למורים המצטרפים בהוראת המחול ועל ניסיונם כרקדנים. התכנית מתמקדת בהרחבת הידע העיוני בתחום החינוך וההוראה ובהעמקתו תוך זיקה להוראת מחול. נעשה שימוש בידע הצבור של הלומדים לשם עיבודו ופיתוחו, כמכשיר להעשרה מקצועית ואישית. קבוצת הלומדים מהווה מסגרת לשיתוף עמיתים בנושאים שונים, לבחינת העמדות והתפיסות החינוכיות לאורן של תיאוריות חינוך והוראה, וליישום המסקנות בהוראתם. כמו כן, נלמדים מקצועות מחול ייחודיים למסלול מחול ותנועה.

הלומדים בתכנית משתתפים בפעילויות בית הספר למחול ובפעילויות המכללה, ליצירת סינרגיה.

תחום ההדרכה הפדגוגית הוא תחום מרכזי בתכנית. תחום זה הוא צומת של המקצועות הנלמדים, והם משולבים בו ליחידה חינוכית עיונית וביצועית. עבודת השדה מתבצעת במקום העבודה הקבוע של הלומדים. התכנית משמשת מקום להתנסות המעשית, לחשיפת ה"אני מאמין" ולבירור של שאלות חינוכיות-מקצועיות. בקורסים אלה נדרשת כתיבת עבודת פרויקט מורחב במתודיקה, שהוא העבודה המרכזית בתכנית.

בתאריך ה-22/7/2020, יום רביעי.

פרטים על האודישן/מבחני קבלה

מייל ביה"ס: dance.skb@smkb.ac.il

עמוד הפיסבוק
 

לקבלת מידע נוסף, אנא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה מסומנים בכוכבית
הרשמה אונליין