עומק שדה- סרטי בוגרים, בית הספר לתקשורת וקולנוע

בית הספר לתקשורת וקולנוע מזמין אתכם לאירוע 'עומק שדה' בו יוקרנו לראשונה סרטי הבוגרים שלנו.

האירוע יתקיים  ביום רביעי, 20.3.2019, בשעה 17:00

אולם 4, סינמטק, רח' שפרינצק 2, תל אביב

 

גיל הזהב | לירז סלומון
שנים רבות לאחר שחיה כאלמנה העסוקה בגידול המשפחה שלה, מחליטה חנה להקדיש זמן לעצמה והולכת ל"מעון יום לקשיש". במעון היא פוגשת אנשים בני גילה ומרגישה בנוח להראות את הצד הצעיר והשובב שלה, להצחיק, לצחוק על כולם ולפלרטט.


הכלבן | יובל פורת
לאחר תקופה בה ביטמן הכלבן וכלבתו נאלה לא מצליחים לתקשר אחד עם השנייה, הוא מצליח להגיע אליה בדרכים של חיבה לצד נוקשות. לאחר שהרשים ביכולותיו ככלבן את מפקדו, הוא נבחר לצאת בראש פעולה צבאית בה הוא נדרש להעמיד בסכנה את כלבתו האהובה.


חד קרן בתל אביב | זוהר בלאס
אלונה (28), רומנטיקנית שנאחזת בהרגלים מיושנים, מנסה לגבור על העיר תל-אביב, אבל העיר מנצחת בתחרות דרך רוכבי-אופניים, פקחי חניה, ובחורים שלא מאמינים באהבה.
בניסיון נואש היא פותחת פרופיל באפליקציית הכרויות וקובעת בליינדייט עם בחור מהחלומות. מפגש לא צפוי במהלך הדייט הופך את הדברים ואלונה תצטרך לבחון מחדש את חייה.


חיבוק דוב | עדי שקופינסקי
לאחר הפרידה שעבר, עומר נאחז ולא מצליח להשתחרר מהזיכרונות שלו.  בעקבות מפגש מפתיע במסיבת פורים הוא הופך לדוב העוזר לבנות להיפרד מהחפצים והזיכרונות שלהן מה"אקס".


ילד חוץ | שרי פיינשטיין
כילד חוץ, שמעון מתקשה להשתלב בקהילה הסגורה של הקיבוץ בה הוא גר בשנות ה-80 ולהתחבר עם בני גילו.  אורי, מחנך הכיתה, נחשף אל הסתגלותו הקשה ולתבונתו הייחודית ומחליט לעזור לו.
הקשר ביניהם עומד במבחן כשאורי סבור ששמעון אחראי על אחד ממעשי הקונדס הגדולים של ילדי הכיתה.


עבר בצבע | יובל פורת
יעל, ילדה מאומצת מרומניה, סובלת מחרדות ו OCD כתוצאה מחרדת נטישה אותה חוותה בילדותה . היא מוצאת באומנות והציור כלי לריפוי והעצמה המביא את הגאולה ה ומחליטה להגשים חלום ולפרוץ בתערוכת יחיד.


פלמינגו | סרגיי סטרודובצב
דרמה העוסקת בבדידות ובטבע האנושי, ברקע האזעקות בעקבות מבצע 'צוק איתן', ילנה שעובדת כסוקרת בלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מסתובבת ברחובות רמלה ופוגשת את פואד. לרגע אחד בחייה נדמה שהבדידות מופגת ואת מקומה תופסת אהבה.


MAKE A WISH | גל דולב
אביב וסתיו, תאומות שהתייתמו מהוריהן, נאלצות לחגוג את יום הולדתן ה-19, כל אחת על פי דרכה. ללא .


MISS OK-O | אליזה אוקולצונגו
סרט תיעודי המפגיש בין העבר להווה כאשר גיבורת הסרט ויוצרת הסרט יוצאת לפגוש את אביה בקונגו  ומנסה להבין את פירוש המילה משפחה עבורה והיכן היא נמצאת היום בחייה.