הסבת אקדמאים לחינוך גופני ותנועה (א'-י"ב')

רכזת תוכנית: ד"ר גילי יוסף

תכנית הלימודים להסבת אקדמאים לחינוך גופני ותנועה נועדה להכשיר מורים במסגרת החינוך הפורמאלי - בגיל הרך, בבית הספר היסודי, בבית הספר העל יסודי ובמסגרת החינוך המשלים. התכנית מיועדת למועמדים עם רקע קודם נרחב בתחום החינוך הגופני והספורט.

מסגרת הלימודים המוצגת הינה המסגרת הרחבה ביותר הנדרשת לקבלת תעודת ההוראה. יחד עם זאת, ראוי להדגיש כי נעשית התאמה של תכנית אישית וזאת על פי תכנית הלימודים הקודמת אותה מציג המועמד. על סמך התואר אותו רכש ניתנים פטורים בהיקף מסוים. משך הלימודים בתכנית זו הוא שנתיים.


תכנית לימודים לתעודת הוראה במסלול רב גילי בהתמחות חינוך גופני

פרק  נושאי לימוד שעות שנתייות
לימודי השלמה כלי מחשב, סדנת זה"ב, עזרה ראשונה, ביטחון ובטיחות.  מחוץ למניין השעות של התכנית
לימודי חינוך  והוראה קורסים דוגמת סוציולוגיה של החינוך, אורח חיים בריא, חינוך לתזונה, התנסות בבתי הספר ועוד.  30 ש"ש ( 13 ש"ש בחינוך, 4 ש"ש בפדגוגיה ומתודיקה של המקצוע, 13 ש"ש באוריינות מחקר בחינוך ובהוראה)
לימודי התמחות קורסים דוגמת אנטומיה, פיזיולוגיה, ביומכניקה, פציעות ספורט, פסיכולוגיה של הספורט, אתלטיקה, כדורעף, כדורסל, כדורגל, כדוריד, התעמלות מכשירים ועוד.  30 ש"ש
 סה"כ    60 ש"ש

במסגרת שיעורי הבחירה תינתן אפשרות להוציא תעודת מדריך באחד ממקצועות הספורט, על פי הקורסים שיתקיימו באותה שנה ועל בסיס מקום פנוי. ההשתתפות כרוכה בתשלום נוסף, עפ"י הכללים של שכר לימוד בהכשרת אקדמאים.

הלימודים מקנים: תעודת הוראה בחינוך גופני לכיתות א'-י"ב. 

לקבלת מידע נוסף, אנא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה מסומנים בכוכבית

מרכז ייעוץ ורישום
א'-ה' 08:00 - 17:00

הרשמה אונליין