דבר נשיאת המכללה

פרופסור ציפי ליבמן

נשיאת המכללה | פרופ' ציפי ליבמן

מכללת סמינר הקיבוצים היא אחת מהמכללות לחינוך הגדולות והמובילות בישראל. המכללה משקיעה מאמצים רבים על מנת להעניק לכל הסטודנטיות והסטודנטים הלומדים בה תכנית לימודים איכותית, מרצים מצוינים ואווירה ייחודית בעלת צבע ואמירה. כל זאת בכדי שיצמחו להיות מחנכים מצוינים, עצמאיים ומשפיעים.

אנו במכללה עושים כל שביכולתנו על מנת באמת להכיר את הסטודנטים שלנו, לאפשר להם לבנות לעצמם זהות ייחודית, לממש את הפוטנציאל שבהם ולהעצים אותם.

הביטו סביבכם על החברה שלנו, אני בטוחה שגם אתם כמוני חושבים שלא ניתן לשתוק ולעצום עיניים. אסור לאנשי חינוך לגלות אדישות. החברה הישראלית זקוקה למנהיגות חינוכית איכותית, אחראית ושקולה.

אנחנו בונים על הסטודנטים שלנו, צעירות וצעירים ישראליים שבחרו בחינוך. אנו מצדנו נשתדל להוציא את הטוב שבכל אחד ואחת מהם – את הכישרון, את האנושיות ואת המנהיגות שבהם ואת היוזמה לחולל שינוי. זו המשימה שלנו. נעניק להם כלים והזדמנויות להיות בני אדם שלמים שבנו את עצמם.

אני סמוכה ובטוחה שנכונה לסטודנטים שלנו חוויה לימודית משמעותית ומאתגרת, שבה יזכו לגדול ולהתפתח, ומקווה שהם ימצאו במכללה השכלה ראויה, ערכים ואנושיות, כפי שהיא שואפת להעניק להם.