ימים פתוחים 2020 ושבוע שלם של טעימות

הגיע שלב ההתלבטות, הא?

טוב, מצד אחד לפחות ברור לך שהגיע הזמן להירשם לתואר הראשון (או השני), ומצד שני... באיזה מסלול לימודים לבחור? חינוך? אמנות? תיאטרון? תקשורת? מחול? עיצוב? יש כל כך הרבה אפשרויות.

ובאיזה מוסד לימודים לבחור? גם פה ההיצע לא קטן.

בסמינר הקיבוצים אנחנו מודעים לחלוטין להתלבטות שלך, מבינים אותה, מבינים אותך. הרי בסופו של דבר, גם אם יש לך כיוון מסוים, גם אם נטיית הלב שלך ברורה, עדיין אין לך אפשרות לדעת אם אלה הלימודים שיעניינו אותך, יספקו לך את הרמה הראויה, יגרמו לך לקום בבוקר עם שיר בלב, ויובילו אותך לבסוף גם להגשמת ייעודך.

אז מצאנו פתרון מעולה, בדיוק בשבילך ובשביל כל המתלבטים: ימים פתוחים 2020

יש כל מיני דרכים שבהם ניתן לעזור לך לפתור את ההתלבטות ולהגיע להחלטה לבחור במסלול לימודים כלשהו בלב שלם. בטח שמעת למשל על יום פתוח, יום כזה שאפשר להגיע למוסד האקדמי, להתרשם מכל מגוון המסלולים והתוכניות, לדבר עם ראש החוג, עם מרצים וסטודנטים. זאת בהחלט דרך טובה שהוכיחה את עצמה כמסייעת להרבה מועמדים שמתלבטים היכן ומה ללמוד. אלא שכמו כל דבר, יש גם כאלה שתתאים להם דרך אחרת של היכרות עם המוסד ומסלוליו, וזה לגמרי מובן ולגיטימי. מתוך ההבנה הזאת, החלטנו לשכלל את הרעיון של היום הפתוח, ולקחנו אותו צעד אחד קדימה. כך, מיום פתוח אחד נולדו בסמינר שלנו שני "תינוקות" חדשים: שבוע הטעימות וליל המתלבטים. מעכשיו הגידו – ימים פתוחים 2020 בסמינר הקיבוצים.

שמחים להזמין אותך לשבוע טעימות, יום פתוח  וליל מתלבטים – save the date

אז ככה, בשבוע שמתחיל ב-22 במרץ 2020 ייפתח באופן חגיגי שבוע טעימות הלימודים של סמינר הקיבוצים. בשבוע הזה כל הימים פתוחים, וכך גם כל הדלתות בשיעורים. כן, כן, במהלך שבוע שלם יש לך הזדמנות להגיע אלינו ולהיכנס לכל שיעור, לחוות את מקסימום התכנים שמעניינים אותך, לעמוד על רמת הלימוד ולספוג גם את אווירת הלימודים אצלנו.

ב-5.5.2020 יתקיים יום פתוח קלאסי  - גם אליו נשמח להזמינך וגם בו נשמח לראות אותך. כאמור, זהו יום בו ניתן להתרשם מכל מגוון התוכניות ולשוחח עם ראשי החוגים, מרצים וסטודנטים. 

בקיץ (עוד לא סגרנו תאריך מדויק אבל נדאג לעדכן) יתקיים אצלנו "ליל המתלבטים"  - הוא מיועד לכל מי שעדיין לא סגורים, עדיין שוברים את הראש, לא בטוחים, מהססים... מה נשתנה הלילה הזה? שהוא מאפשר למועמדים לחלוק התלבטות אמיתית עם בעלי התפקידים השונים בסמינר, ואז ללכת לישון על זה, בתקווה להתעורר מגובשים יותר.

פותחים לך את כל השערים וכל השיעורים

לפני שניכנס לרומן ארוך, חשוב לנו שתהיה בינינו היכרות מעמיקה, לכן אנו פותחים לך את כל השערים שלנו ואת כל השיעורים שלנו:

  • תואר ראשון בחינוך והוראה לתואר ראשון
  • תואר ראשון באמנויות – אמנות, עיצוב, תיאטרון, מחול, תקשורת וקולנוע
  • תואר שני בחינוך
  • תואר שני בטיפול    

עכשיו יש לך הזדמנות נהדרת לטעום מהכול, ולבחור מה שהכי "טעים" לך.

אז לא לשכוח – ימים פתוחים 2020:

שבוע טעימות- 2020 / 22.3 – 26.3

יום פתוח - 5.5.2020

ליל המתלבטים – נעדכן תאריך בהמשך...

 

זו הבחירה שלך מה הדרך המתאימה לך ביותר, העיקר שניפגש.