לימודי חינוך עם תעודת הוראה

שלח לחבר   הדפס

לימודי חינוך והוראה במכללת סמינר הקיבוצים

מכללת סמינר הקיבוצים מכשירה מורים ומציעה לימודי חינוך והוראה על-פי מתווה החינוך ההומניסטי והדמוקרטי. המכללה אמונה על תפיסת חינוך הנותנת בכורה למחויבות חברתית וקהילתית. תכניות הלימוד במסגרת לימודי חינוך והוראה המוצעות מחוברות לסוגיות העומדות על סדר היום של החברה הישראלית, והן נשענות על סגל מורים מעולה המחויב לדרך זו ומעניק לסטודנטים הבאים בשערי המכללה ליווי אישי ותומך וחוויה לימודית ייחודית.

תכניות הלימוד בחינוך והוראה

בפני כל סטודנטית וסטודנט במכללת סמינר הקיבוצים נפתח ההיצע המרבי לצמיחה, הישגים והתפתחות אישית.
בית הספר לחינוך מאפשר מגוון עצום של למידה במסגרת לימודי חינוך והוראה: החל מלימודי התפתחות הילד בגיל הרך, חינוך יצירתי, הוראה לבית הספר היסודי בתכניות שונות, הוראה בחינוך המיוחד, הוראת אנגלית, חינוך לתנועה ובריאות האדם (חנ"ג), הוראת מדעי הרוח והוראת הביולוגיה - כימיה בהיבט סביבתי בחינוך העל-יסודי, ועד לחינוך וטיפוח כישרונות אמנותיים בתחומי המחול, תיאטרון - מחול ובית הספר לאמנויות הבמה.

המכללה מציעה גם לימודי חינוך והוראה לאקדמאים בעלי תואר ראשון, שני או שלישי. וכן, ישנו מסלול ייחודי המיועד למועמדים המשמשים כמורים בפועל ומעוניינים להשתלב בתכניות החינוך וההוראה לצורך השלמת התואר הראשון.
לימודי חינוך והוראה במכללת סמינר הקיבוצים מוצעים גם במסגרת לימודי התואר השני בתחומים שונים.
גם בית הספר ללימודי תעודה והשתלמויות מציע מגוון רחב של לימודים הקשורים אף הם לחינוך והוראה, בתוך כר נרחב של לימודי טיפול, רפואה משלימה, תחומי התמקצעות למורים ועוד.

לימודי חינוך עם תעודת הוראה

 

מהי תעודת הוראה

תעודת ההוראה, הינה תעודת הסמכה מקצועית להוראה המצורפת לתואר ראשון בחינוך או לתארים אקדמיים אחרים ואשר מציינת את תחום ההתמחות בהוראה של הבוגר. מטרת תעודת ההוראה היא להקנות לסטודנטים ידע עיוני והכשרה מעשית במקצועות ההוראה בכדי להכשיר מורים מוסמכים, בעלי ידע, כלים ומיומנויות שיוכלו לעסוק בחינוך, הדרכה והוראה. הלימודים לתעודת ההוראה רחבי היקף ורב תחומיים ומשלבים הכשרה והקניית ידע במגוון רחב של נושאים ותחומי לימודים.