סגל המרצים ומדריכים

 

צוות ההוראה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי

גדעון מנדה M.A.  - ראש התוכנית

ד"ר גדעון מנדה - ראש התכנית
גדעון מנדה הינו מייסד וראש התכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי. הוא בעל תואר ראשון במדעי החברה ופסיכולוגיה, תואר שני ושלישי בפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי. מחקר הדוקטורט שלו התמקד בניתוח אקזיסטנציאליסטי-פנומנולוגי של תופעת השחיקה. גדעון בוגר בית הספר לפסיכותרפיה NSPC בלונדון.
גדעון הינו מחלוצי תחום הפסיכותרפיה האקזיסטנציאליסטית בארץ, אשר סיימו מסלול לימודים מלא בגישה זו, יישמו אותה הלכה למעשה בטיפול והפכו אותה לגישה הנלמדת במוסד חינוכי בישראל.
הוא בעל ניסיון בעבודה עם צעירים, מבוגרים וקשישים. הוא עבד בין השאר בשירותי הייעוץ הפסיכולוגים של בית הספר לדרמה ומשחק בלונדון CSSD ובשירותי הרווחה של הקהילה היהודית באנגליה Jewish Care.
גדעון מאמין בגישה טיפולית המשלבת מקצועיות ואנושיות כאחד. הוא מאמין בגישה שאינה שיפוטית או מקטלגת ומלמד בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי של סמינר הקיבוצים הן את ההיבט המקצועי, בקורס הפסיכותרפיה אקזיסטנציאליסטית והן את ההיבט האנושי בקורס יחסי מטפל מטופל.
גדעון הוא אף מייסד שותף של האיגוד הישראלי הרב תחומי לפסיכותרפיה, הוא מפתח תכניות לימוד ומרצה בקורסים רבים בתחום הפסיכולוגיה, החל מקורסי הבסיס בפסיכולוגיה ועד לקורסים מתקדמים בפסיכותרפיה.
גדעון מוביל את קידום הגישה האקזיסטנציאליסטית בישראל.
 

מר יהלי שר שלום – מרכז שנתון מר יהלי שר שלום .M.A – מרכז התכנית

יהלי שר שלום הינו פסיכותרפיסט בעל ניסיון טיפולי של שנים רבות. הוא נמנה על מקימי התכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים והוא מרכז שנתון בתכנית.
הוא למד תחילה את תחום התקשורת והקולנוע בניו-יורק. את דרכו בתחום הטיפולי החל תוך שהוא לומד את תחום הגוף והנפש. יהלי מרצה ומנחה סדנאות בתחום מזה שנים רבות.
אל תוך דיסיפלינה זו מיזג יהלי את תחום הפסיכותרפיה האקזיסטנציאליסטית ולמד בבית הספר לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי NSPC בלונדון.
יהלי מצא עיניין רב בגישה האקזיסטנציאליסטית כגישה המתאימה לעבודה הטיפולית.
יהלי מתמחה בשילוב של דימיון מודרך בעבודה הפסיכותרפויטית והוא רואה בטיפול כבמסע רוחני למציאת  שמעות.
הוא מלמד בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים את ארבעת מימדי הקיום האנושי- מפת דרכים אקזיסטנציאליסטית בשילוב דימיון מודרך, והוא ומדריך בתכנית.
 

ד'ר תמי יגורי ד"ר תמי יגורי

ד"ר תמי יגורי היא בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ופילוסופיה, ותארים שני ושלישי בפילוסופיה.
התמחותה האקדמית היא בפילוסופיה אקזיסטנציאליסטית ובסוגיות משמעות חיים, תחומים הקשורים לפן התרפויטי בפילוסופיה.
במחקריה מתמקדת תמי במיוחד בהגותו של הפילוסוף הדני בן המאה ה-19, סרן קירקגור. דיון פילוסופי הבוחן את עמדת קירקגור באשר לפסגת הקיום האמוני, מוצג בספרה: "דיאלוג אנושי עם המוחלט".
תמי מרצה לפילוסופיה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים, בחוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב ובשלוחת אוניברסיטת לסלי
 

גב' תמר בן שושן M.A. גב' תמר בן שושן M.A.

תמר בן שושן הינה עובדת סוציאלית קלינית, בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית, מאוניברסיטת חיפה ותל אביב.
תמר עוסקת בפסיכותרפיה מאז 1988, היא מטפלת במבוגרים, ילדים והורים, ומדריכה מטפלים. נסיון עבודתה כולל בית חולים פסיכיאטרי, תחנות לבריאות הנפש - לגיל הרך, לילדים ונוער, עבודה עם אוטיסטים, ילדים בסיכון, ילדים פגועי שיתוק מוחין, הנחיית קבוצות הורים, וכן פסיכותרפיה עם קשישים.
כיום תמר מטפלת בקליניקה פרטית, ת"א, מרצה ומדריכה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים.
תמר משלבת תפיסה פילוסופית ופסיכולוגית באופן אינטגרטיבי בטיפול ובחיים. תפסתה הטיפולית כוללת ידע מהתחום הדינמי, רוח מהתחום היונגיאני, מיתולוגי, ומשמעות לתהליך הטיפולי - מהתחום הפילוסופי והאקזיסטנציאליסטי בפרט.כל אלה משולבים בעבודתה בסינטיזה אינטגרטיבית, המותאמת לצורכי המטופל ולמפגש הטיפולי.
תמר אף לומדת ומלמדת בביה"ס לפילוסופיה אקרופוליס החדשה הופך פילוסופיה לדרך חיים.
 

ד ד"ר צאלה ורבין M.D.

ד"ר צאלה ורבין היא רופאה מומחית בפסיכיאטריה. היא בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטה העברית בירושלים ובוגרת בית הספר לפסיכותרפיה באוניברסיטת תל אביב.
צאלה עובדת במרכז לבריאות הנפש, מחוז דן, של שירותי בריאות כללית. במקביל היא עובדת במכון תמוז (מכון פסיכולוגי) ובקליניקה פרטית.
היא עוסקת בהוראה והדרכה במספר מסגרות ומציגה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי קורס העוסק במפגשים עם הפסיכיאטריה.
היא עוסקת בפסיכותרפיה למבוגרים ולבני נוער ומתעניינת במיוחד בהפרעות גופניות שמקורן נפשי.
 

ד ד"ר מימי חסקין

ד"ר מימי חסקין היא בעלת תואר דוקטור לספרות מהאוניברסיטה העברית. עבודת הדוקטור שהגישה עוסקת באופן שבו ספרות העלייה השנייה עיצבה את המוות בקרב.
מימי לימדה ספרות במשך שנים רבות בתיכון האזורי בגבעת ברנר ומאז 2002 היא מלמדת במכללת סמינר הקיבוצים.
המחקר שלה מתמקד בספרות ובתרבות העברית ובמיוחד בתחומי תרבות הכוח, מגדר, אחרוּת והדרה.
בנוסף, מימי מדריכה טיולים ספרותיים ומגישה סדרת מפגשי משוררות ומשוררים.
מימי חוקרת את גווני הקיום האנושי כפי שבאים לידי ביטוי בשירה ובסיפורת כמו גם באמצעות מבט על תולדות חייהם ודרכם בעולם של היוצרים הספרותיים
 

ד ד"ר יפעת לבבי לביא

ד"ר יפעת לביא- לבבי היא פסיכולוגית במחלקה לרפואה פסיכולוגית בבית החולים שניידר. היא מטפלת בילדים, מתבגרים ומבוגרים, ומדריכה הורים.
בעבודת הדוקטורט שלה, שהונחתה על ידי פרופ' חיים עומר, בדקה יפעת את תוצאות טיפול ההתנגדות הלא- אלימה (שיקום סמכות הורית) על מניעת הסלמה והקצנה בקונפליקטים בין הורים לילדיהם.
בהמשך, התאימה יפעת את שיטת הטיפול הזו לתחומים שונים ובהם הפרעות אכילה, סכרת ותחום הניהול והייעוץ הארגוני.
יפעת מרצה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים בתחום הטיפול בהפרעות אכילה ובמסגרות שונות, ומכשירה צוותים טיפוליים.
 

גב' נעמי ליפין M.S.W גב' נעמי ליפין M.S.W

נעמי ליפין הינה עובדת סוציאלית פסיכותרפיסטית בעלת תואר שני בעבודה סוציאלית. היא בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה, ובעלת תעודה מתכנית הידברות של המכון הפסיכואנליטי בירושלים.
נעמי בעלת נסיון טיפולי עשיר של למעלה מ 20 שנה עם הגיל הרך, נוער ומבוגרים.
היא עובדת כיום בתחנה הפסיכולוגית בקיבוץ גבעת חיים ובקליניקה פרטית, היא מרצה ומדריכה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים וכן והיא מרצה באופן פרטי, מדריכה סטודנטים לפסיכולוגיה במכללת רופין.
נעמי מוצאת עניין רב ביישום הגישה האקזיסטנציאליסטית בחשיבה הטיפולית.
בנוסף, היא חברה ופעילה בקבוצת "פסיכואקטיב"- קבוצה של אנשי בריאות נפש למען זכויות אדם, הפועלת מתוך הכרה בזכותו של כל אדם, באשר הוא, לרווחה נפשית בצד חירותו הפיזית, ושמה לה למטרה להיות מעורבת בנושאים חברתיים-פוליטיים בכלל, ובנושא הקונפליקט הישראלי-ערבי בפרט.
 

מר דוד פוטיק M.A מר דוד פוטיק .M.A

דוד פוטיק הוא קרימינולוג קליני בעל תואר ראשון בקרימינולוגיה ותואר שני בקרימינולוגיה קלינית. בנוסף הוא מוכשר לטיפול בשיטות מגוונות ובהן EMDR, Trauma Focused CBT ותכנית 12 הצעדים.
דוד הוא בעל ניסיון בעבודה עם נוער ומבוגרים במסגרות ציבוריות ופרטיות. הוא עובד במחלקת יום מבוגרים במערך הפסיכיאטרי במרכז הרפואי תל-אביב (בית החולים איכילוב) ובמרפאת אדלסון לטיפול ומחקר בנפגעי סמים.
דוד מרבה לשלב בעבודתו הן את ההיבט הטיפולי והן את ההיבט המחקרי. הוא חוקר וכותב ואף פרסם מספר מאמרים בתחום הפסיכותרפיה, טיפול קבוצתי, פסיכופתולוגיה, התמכרויות ורוחניות בפסיכותרפיה.
בנוסף לניסיונו הטיפולי המגוון בהפרעות נפשיות שונות ובתמכרויות , דוד עוסק בהנחיית קבוצות ובהדרכה והוא מרצה בתחומים שונים של בריאות הנפש והטיפול בהתמכרויות.
הוא מתעניין בקשר בין גוף לנפש בפסיכותרפיה, במימד הרוחני ובחיפושו של האדם אחר משמעות.
הוא מאמין כי המפגש הטיפולי הינו מרחב פוטנציאלי המאפשר למטופל לבטא צדדים אלו של אישיותו .
 

פרופ' בן קורן M.D פרופ' בן קורן M.D.

פרופ' בן קורן הינו מומחה לאונקולוגיה בעל שם עולמי ויושב ראש תחום ההקרנה האונקולוגית במרכז הרפואי תל אביב (בית החולים איכילוב). את התואר הראשון שלו ואת התואר הרפואי סיים בן בהצטיינות באוניברסיטת בוסטון.
בן הינו פרופסור בבית הספר לרפואה של אוניברסיטת תל אביב ובמכללה הרפואית ג'פרסון בפילדלפיה. הוא פרסם למעלה מ-150 פרסומים בספרות הרפואית ונחשב לאחד המרצים החשובים בקהילה המדעית. הוא אף עסק בתחום הביוטכנולוגיה והוביל מהלכי מיזוג בתחום זה.
בן הוא אף מחבר הספר Happiness School-Lessons I Learned From My Cancer Patients.
בן הינו מייסד ויושב ראש עמותת תשקופת-מעגן, וזוכה אות הנשיא שמעון פרס למתנדב לשנת תשע"א, על פעילותו יוצאת הדופן ותרומתו הייחודית למען החברה.
בין שפע עיסוקיו המקצועיים בן הינו כותב הטור החודשי בעיתון הארץ "מילים אחרונות". הוא מוצא גם זמן לעיסוקים מעניינים אחרים הכוללים שירה, סיפור סיפורים, שחייה ובילוי עם משפחתו.
 

גב' דבורה קורן M.Sc גב' דבורה קורן M.Sc.

דבורה קורן הינה בעלת תואר ראשון ברפוי בעיסוק, אותו סיימה בהצטיינות באוניברסיטה של בוסטון ותואר שני בסוציולוגיה קלינית וטיפול משפחתי מאוניברסיטת צפון טקסס.
היא ייסדה וניהלה את אחד הארגונים המובילים לשיקום בארצות הברית, ואף הביאה למיזוגו עם אחד המרכזים הציבוריים של בתי אבות וחברות שיקום. דבורה כיהנה כסגנית נשיא חברת HCR, Heartland Rehabilitation Services.
דבורה הינה מייסדת ומנכ"לית עמותת תשקופת-מעגן, ובתפקידה מעבירה תכניות השתלמות לאנשי מקצוע ומתנדבים המטפלים בחולים עם מחלות קשות .
דבורה יושבת ראש שותפה לרשת הארגונים לתמיכה רוחני בישראל וחברת הדרקטריון של ה l National Association of Jewish Chaplains, בארצות הברית שבה היא פעילה בפיתוח תחום של תמיכה רוחנית בארץ רוחנית
דבורה שותפה לכתיבת הפרק "ייעוץ לחולים סופניים חברי הקהילה" בספר מדריך מעשי לייעוץ רבני שיצא לאור בשנת 2005. היא מרצה אודות מחלה ומוות ועל השפעת הגסיסה על המשפחה. בנוסף לפעילותה המקצועית הענפה, דבורה מתעניינת בבישול, קריאה התעמלות וריקוד, ונהנית במיוחד מבילוי עם משפחתה.
 

מר ישראל רוזנבאום M.A מר ישראל רוזנבאום M.A.

ישראל הינו פסיכולוג קליני, מטפל אקזיסטנציאליסטי פרטני וקבוצתי. הוא בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ותואר שני בקולנוע (בימוי).
ישראל מדריך מוסמך לפסיכותרפיה, הוא בעל ניסיון בעבודה עם ילדים ומבוגרים, הוא עובד בפנימיית "אהבה" ובקליניקה פרטית.
בעבודתו הטיפולית מיישם ישראל הלכה למעשה את הטיפול האקזיסטנציאליסטי.
ישראל מרצה ומדריך בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים. הוא מלמד הנחיית קבוצות לפי הגישה האקזיסטנציאליסטית באוניברסיטת חיפה, בתכנית להכשרת מנחי קבוצות. ישראל אף מטפל ומדריך בתחום של פגיעות מיניות.
בצמוד לעבודתו הטיפולית משלב ישראל קולנוע בהדרכה ולימוד של טיפול אקזיסטנציאליסטי.
את החיבור שבין הקולנוע לפסיכותרפיה הביא ישראל לידי ביטוי ביצירת סרטו "יומולדת" בו הוא מציג זוית מיוחדת על עולמו ובדידותו של המטפל.
 

ד ד"ר דני רווה

ד"ר דני רווה הוא פסיכולוג בעל תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית ותארים שני ושלישי באוניברסיטת בר אילן.
עבודת הדוקטורט שלו עסקה בתחום של הטיות קוגניטיביות בחרדה. במסגרת עבודה זו עסק שני בטיפול קבוצתי עם אנשים הסובלים מחרדה חברתית.
דני סיים הכשרה בטיפולים פסיכולוגיים בגישות פסיכודינמיות והתנהגותיות-קוגניטיביות ובעבודתו הוא עוסק בטיפולים ארוכי טווח ובטיפולים קצרי טווח.
הוא מאמין בחיבור בין גישות טיפוליות שונות ובהתאמת הגישה הטיפולית לפונה ומוצא את הגישה האקזיסטנציאליסטית כגישה הנותנת מענה למגוון רחב של אתגרים. הוא אף הנחה במשותף קבוצות טיפול בעלות אופי אקזיסטנציאליסטי התנהגותי. בקבוצות אלה הושם דגש על ראיית החרדה כמחסום אך גם כהזדמנות להתרחבות וגדילה.
הוא מלמד בתכנית להכשרת מטפלים בסמינר הקיבוצים ובמסגרת לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה של האוניברסיטה הפתוחה.
דני אוהב ללמד ובאמצעות הדיון בחומר והאינטראקציה על הסטודנטים, הוא אף מוצא עצמו ממשיך ולומד על רבדים חדשים ונוספים על הטיפול ועל האדם.
דני מטפל בקליניקה פרטית בתל אביב והוא בעל ניסיון בטיפול פרטני, הנחיית קבוצות לטיפול בחרדה ובהקשרים חינוכיים .
 

גב' ורד קמפף M.A גב' ורד קמפף M.A.

ורד קמפף היא פסיכולוגית קלינית העובדת עם מתבגרים ומבוגרים. לורד ניסיון בעבודה טיפולית עם מגוון רחב של אוכלוסיות וסוגיות, ובהן עבודה עם סטודנטים, עם אנשי צבא עם נוער בפנימיות וכן טיפול בהפרעות אכילה, .
את הכשרתה המקצועית בפסיכולוגיה רכשה ורד באוניברסיטת חיפה ובאוניברסיטה העברית בירושלים. ורד היא אף בוגרת התכנית ללימודי המשך מתקדמים בפסיכותרפיה בגישה פסיכואנליטית.
ורד מטפלת בגישה פסיכואנליטית ונהנית מייחודה ועומקה של גישה זו בהבנת הנפש, ומהאפשרות לחולל שינוי ולהביא להתפתחות.
היא מרצה במגוון קורסים בתחומי הפסיכולוגיה השונים ןבמסגרות מגוונות הכוללות את סמינר הקיבוצים, האוניברסיטה הפתוחה ומכללת תל אביב-יפו.
ורד מלמדת בתכנית את רזי הראיון הקליני ואת יישום ושילוב החשיבה הפסיכואנליטית בטיפול.
 

גב' מירב אלמוג   M.A.  ד"ר מירב אלמוג . 

מירב אלמוג היא בעלת תואר ראשון בפילוסופיה וסוציולוגיה ותואר שני ושלישי בפילוסופיה מאוניברסיטת תל-אביב.
עבודת הדוקטורט שלה, "An Inborn Complex: Modalities of Alterity in Merleau-Ponty's Thought"
עוסקת בממד האחרות הנוכח במבנה הסובייקט ובהופעת הזולת בפנומנולוגיה של מוריס מרלו-פונטי.
תחומי העניין של מירב נסובים אודות אסתטיקה, פנומנולוגיה, אקזיסטנציאליזם ופילוסופיה קונטיננטלית.
מירב מרצה לפילוסופיה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים והיא אף מלמדת בחוג לפילוסופיה באוניברסיטת תל-אביב

גב' יהודית אשר M.A. גב' יהודית אשר M.A.

יהודית אשר הינה פסיכותרפיסטית ומטפלת בתנועה –מדריכה. היא בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית בתחום קבוצות. היא אף בעלת תעודה בטיפול בתנועה מאוניברסיטת חיפה, מטפלת באורינטציה פסיכואנליטית ובוגרת "הדברות"-תכנית תלת שנתית לפסיכותרפיסטים מתקדמים במכון הפסיכואנליטי בירושלים ומתחה בגישה ההתייחסותית.
בעבר עבדה יהודית שנים רבות במרפאת ילדים ונוער בתל אביב . במסגרת עבודה זו ריכזה את אזור דרום תל אביב.כיום יהודית עובדת בקליניקה פרטית בתל אביב. היא עוסקת בטיפול במבוגרים ומדריכה .
יהודית מדריכה סטודנטים בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי במהלך ההתנסות המעשית של הסטודנטים.
 

מר גבי אשר M.A. מר גבי אשר M.A.

גבי אשר הינו פסיכולוג קליני – מדריך. הוא עובד בקליניקה פרטית בתל אביב ועוסק בטיפול במבוגרים וילדים.
גבי מלמד בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים קורס בנושא עקרונות הגישה הטיפולית האינטרסובייקטיבית.
הוא אף מלמד במוסדות נוספים כמו בית הספר לפסיכותרפיה של אוניברסיטת חיפה ובתכנית ללימודים מתקדמים לפסיכותרפיה התייחסותית באוניברסיטת חיפה.
 

גב' זיוה עודד M.A. גב' זיוה עודד M.A.
זיוה עודד הינה פסיכולוגית קלינית, בעלת תואר שני בתחום הקליני והארגוני. היא למדה באונבירסיטאות תל אביב ובר אילן.

זיוה בעלת ניסיון עשיר בטיפול פרטני, זוגי וקבוצתי באוריינטציה אקזיסטנציאליסטית. היא מומחית בתחום החרדות, יצירת קשרים והגשמה אישית. היא מוצאת ענין מיוחד בשילוב שבין פסיכולוגיה לפילוסופיה.
לצד התחום הקליני, עוסקת זיוה בייעוץ מקצועי: בניה והכוונה מקצועית, הכנה לראיונות עבודה והשתלבות במסגרות עבודה חדשות.
זיוה מרצה בתכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי בסמינר הקיבוצים בקורס הממזג הלכה למעשה בין פילוסופיה אקזיסטנציאליסטית לבין המפגש הטיפולי.

 ד ד"ר שי לוינגר

שי הוא פסיכולוג קליני בעל תואר שלישי מאוניברסיטת בר-אילן.
עבודת הדוקטורט שלו עסקה בנושא כאב נפשי והתנהגות אובדנית בקרב אנשים צעירים.
הוא עובד כמטפל באופן פרטני עם מבוגרים בקליניקה פרטית בפתח תקווה. תחומי העניין של שי כוללים בין השאר תיאוריות דינמיות, פסיכותרפיה ואובדנות.
שי מלמד בתוכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי במכללת סמינר הקיבוצים קורסים העוסקים בתיאוריות דינמיות ובפסיכותרפיה וכן פסיכולוגיית העצמי. הוא מלמד גם באוניברסיטת חיפה בבית הספר לטיפול באמצעות אומנויות.

 גב' מילי רביד גב' מילי רביד

מילי רביד, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית, פסיכותרפיסטית מוסמכת ומטפלת זוגית. היא בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית (MA) וארגונית (MBA) ולימודי פסיכותרפיה פסיכו דינאמית ממוקדת.
היא עוסקת בליווי תהליכי שינוי והעצמה אצל אנשים במסגרות שונות, כולל פיתוח מנהלים ועובדים בארגונים, עבודה בשירות פסיכולוגי וליווי הורים במפגש עם סוגיית ההורות על כל מורכבותה.
בשנים האחרונות מילי מתמקדת בתהליכים של שינוי דרך טיפול נפשי. היא עובדת עם צעירים ומבוגרים וכן עם זוגות בגישה הרואה במפגש הטיפולי תהליך הדדי, אקטיבי ופוגש המתמקד בזיהוי מוקד המצוקה העיקרי לצד הכוחות שבנפש ובהתכוננות משותפת ליצירת השינוי הרצוי ולשיפור איכות החיים.

 ד ד"ר טלי סטולובי

טלי סטולובי היא עובדת סוציאלית קלינית בעלת דוקטורט בפילוסופיה מאוניברסיטת חיפה.
טלי עוסקת במחקר במסגרת תפקידה כאחראית המחקר במרכז הרפואי לבריאות הנפש "לב השרון" ובפסיכותרפיה במרפאה לבריאות הנפש ב"לב השרון" ובקליניקה פרטית.
מחקר התזה שלה עסק בתחושת משמעות בחיים בקרב חולי סכיזופרניה ומחקר הדוקטורט שלה עסק בהיסטוריה של טראומה, דיסוציאציה ואיכות חיים בקרב נשים שעוסקות בתקשור.
טלי מתעניינת בממשק בין בריאות נפשית ואקזיסטנציאליזם ובכך עוסק הקורס שמעבירה במסגרת התכנית לפסיכותרפיה וייעוץ אקזיסטנציאליסטי.