קורסי השלמה בדרמה

 

*****קורס זה לא  ייפתח בשנת תשע"ז ***  

הרשמה אונליין

אומנויות הבמה  - שרה סיבוני
תאטרון פלייבק - עמי צביאל
 

אומנויות הבמה  - שרה סיבוני (היקף - 100 שעות)

על הקורס:
התנסות אישית עם עולם התיאטרון  דרך הכרות עם עבודת השחקן והמפגש הבינתחומי . הכרות עם מגוון טכניקות תיאטראליות שמשלבות בין תיאטרון פיזי, תיאטרון סיפור, עבודה עם אובייקטים  וכתיבה יוצרת.  במסגרת הסדנה יפתחו המשתתפים מיומנויות של אלתור ,תנועה ומשחק  באמצעות עבודה על  דמויות , סצנות, טקסטים ועוד.

בנוסף יחשפו המשתתפים לפרקטיקות עבודה בקהילה מול  אוכלוסיות שונות ויירכשו כלים להבנת תהליכי עבודה באמצעותם נבנה אירוע תיאטרוני בעל אמירה אישית וחברתית.

משך ומועד הקורס: 5 שעות אקדמיות | יום ששי 09.00-13.00
מיקום הקורס: קמפוס מרכזי - דרך נמיר 149, תל אביב
מועד פתיחה: נובמבר 2016

תאטרון פלייבק - עמי צביאלי (היקף - 100 שעות)

על הקורס:
תיאטרון הפלייבק  צמח מתוך הזרם של התיאטרון הניסיוני וקרא תיגר על הקלאסיקה , "שבר את הקיר הרביעי" ויצר חוויה תיאטרלית עוצמתית, מרגשת ושונה. זהו תיאטרון ספונטאני המתבסס על סיפורים מהחיים  אשר מסופרים ע"י הקהל בזמן ההצגה. אין כאן מחזה כתוב, ולכן כל הצגה תהיה שונה לחלוטין מקודמתה. על במת הפלייבק יש מקום לתכנים רבים ומגוונים - החל מרגעי הומור קלילים וזיכרונות מבדחים ועד לרגעים עמוקים של עצב ותהיות על משמעות החיים. שחקני הפלייבק לומדים את אומנות הסיפור והאלתור. מתאמנים על פיתוח הספונטניות, היצירתיות, התנועה, השעשוע, העבודה בקבוצה וההקשבה העמוקה למספר.   

משך ומועד הקורס: 4 שעות אקדמיות | יום רביעי  16.45-19.45
מיקום הקורס: קמפוס אמנויות – שושנה פרסיץ 3, תל אביב
מועד פתיחה: נובמבר 2016

אי קיום קורס:
מכללת סמינר הקיבוצים שומרת לעצמה את הזכות לא לקיים קורסים שמספר הנרשמים אינו מאפשר את פתיחתם. במקרים אלו יוחזר לנרשם מלוא שכר הלימוד ששולם כולל  דמי הרישום.

אין החזר דמי רישום - למעט בהרשמה לקורסים שמבוטלים על ידי המכללה.

החנייה במקום - בתשלום

לקבלת מידע נוסף, אנא מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם:

* שדות חובה מסומנים בכוכבית
הרשמה אונליין