מחול - לימודי תעודה

תחום המחול הינו תחום רחב המשלב תנועה, משחק, פרפורמנס ויצירה הבאים לידי ביטוי בשילוב בין התיאוריה להתנסות הפרקטית.
מלבד לימודי תואר ראשון, המכללה מציעה שתי תכניות המכשירות ומעמיקות את תחום המחול.
תכנית הכשרה בשיטת "האקדמיה האמריקאית לבלט" ותכנית "פרסי ביצוע" מתקיימת במסגרת ביה"ס לאמנויות המחול של מכללת סמינר הקיבוצים, בשיתוף עם האקדמיה האמריקאית לבלט.
זהו קורס ייחודי ובלעדי המיועד למורים למחול ומעניק הכשרה להוראת בלט קלסי בשיטה של האקדמיה האמריקאית לבלט. התכנית מקנה טכניקות מתקדמות בבלט ומעמיקה את הידע בדרכי ההוראה של המורים לבלט.

הקורס משלב ידע עיוני לצד ידע מעשי ומוביל לרמת טכניקה ביצוע טובה בבלט קלסי. הקורס מועבר ע"י גב' טובה צוברי מנהלת שלוחת ישראל של האקדמיה האמריקאית לבלט.
בנוסף, בית הספר למחול מציע מכינה מקצועית המיועדת לכל מי שמעוניין להשתלם במחול מקצועי, במסגרת אינטנסיבית, מבוקרת ותומכת, עם צוות מקצועי ומיומן .
כמו כן, המכינה מתאימה למועמדים ללימודים בבית-הספר לאמנויות המחול, הזקוקים ללימוד מעשי נוסף לפני קבלתם לאחת מתוכניות הלימודים של בית-הספר

 

הכשרה בשיטת "האקדמיה האמריקאית לבלט" ותכנית "פרסי ביצוע"
תכנית חד שנתית, המכשירה ומעמיקה את דרכי ההוראה של המורים לבלט.  הלומדים יעמיקו  את הידע העיוני והמעשי,  תוך עזרה בבניית מערכי השיעור לאורך השנה. זאת על מנת להוביל את התלמיד לרמת טכניקה טובה יותר בבלט. 
התכנית מהווה מסגרת בלט מקצועית בינלאומית לכל השותפים, המורים התלמידים והקהל ונלמדת כיום במדינות רבות ברחבי העולם.

מכינה מקצועית למחול
מכינה מקצועית של בית הספר למחול המיועדת לכל מי שמעוניין להשתלם במחול מקצועי. המכינה מתאימה לכל אדם צעיר שוחר מחול, השואף למקצועיות ולהתנסות ראשונית בתחום.
כמו כן, היא מתאימה למועמדים ללימודים בבית-הספר לאמנויות המחול, הזקוקים ללימוד מעשי נוסף לפני קבלתם ללימודים.

מרכז ייעוץ ורישום
א'-ה' 08:00 - 17:00

03-6901200
הרשמה אונליין